Mervyn King heeft zijn debuut in de MODUS Super Series bekroond met het winnen van de weektitel. 'The King' pakte de titel in de negende weektitel door in de finale te winnen van Steve West. Hierdoor plaatste King zich voor de Champions Week, waarin hij later dit seizoen mag strijden om de eindoverwinning en een hoofdprijs van £25.000.
De finaledag begon met de groepsfase, waarin de zes overgebleven spelers verdeeld werden over twee groepen. In Groep A zaten Jamie Atkins, Tommy Lishman en Charlie Martin. Allemaal wisten ze één keer te winnen. Atkins won van Lishman (4-3), maar verloor van Martin (4-2). Lishman zegevierde met 4-3 tegen Martin. Op basis van het slechtste legsaldo viel Atkins in deze groep af.
In de andere groep werd Steve West de groepswinnaar. De eerste wedstrijd in deze poule ging tussen King en James Richardson en werd met 4-0 gewonnen door King. West toonde zich vervolgens te sterk voor zowel Richardson (4-2) als King (4-3).
King mocht in de eerste halve finale aanleggen tegen Martin en boekte een plek in de finale door met 4-2 te winnen. West werd de tweede finalist na een 4-1 zege op Tommy Lishman, waardoor King en West elkaar voor de tweede maal op de avond tegenkwamen. Ditmaal ging de winst met 4-2 naar King, die zich zo tot weekwinnaar kroonde. Alec Small, Jenson Walker, Sam Spivey, Shane McGuirk, Reece Robinson, Scott Campbell, Derek Coulson en Devon Petersen waren de vorige acht weekwinnaars van dit seizoen.
De MODUS Super Series is een wekelijks toernooi met twaalf spelers die van maandag tot en met vrijdag strijden om een plek in de finalegroep, die op zaterdagavond plaatsvindt. Een speelweek begint met zes spelers die in Groep A in actie komen. Zij spelen op de eerste drie speeldagen telkens één keer tegen elkaar. De winnaar van deze poule is direct door naar de finaleavond.
De nummers twee en drie komen in Groep B terecht met drie nieuwe spelers. Zij spelen op donderdag en vrijdag tegen elkaar, waarna de top drie van deze groep zich ook mag opmaken voor deelname aan de finaleavond. De nummers vier, vijf en zes van Groep A stromen door naar Groep C, waar ook zij gezelschap krijgen van drie andere spelers. Van deze poule gaan nog twee spelers door naar de finaleavond.
De finaleavond wordt gespeeld op zaterdagavond vanaf 22.00 uur waar de spelers het tegen elkaar opnemen in een kleine groepsfase met twee groepen van drie spelers, gevolgd door halve finales en een finale om de wekelijkse winnaar te bepalen. Na twaalf weken competitie strijden alle weekwinnaars in de “Champions Week”, die om de dertien speelweken wordt gespeeld om te bepalen wie de serie wint en de hoofdprijs van 25.000 pond in ontvangst mag nemen.
Zaterdag 29 maart
Groep A
Jamie Atkins 4-3 Tommy Lishman
Tommy Lishman 4-3 Charlie Martin
Charlie Martin 4-2 Jamie Atkins
Groep B
Mervyn King 4-0 James Richardson
James Richardson 2-4 Steve West
Steve West 4-3 Mervyn King
Halve finale
Charlie Martin 2-4 Mervyn King
Steve West 4-1 Tommy Lishman
Finale
Mervyn King 4-2 Steve West
MERVYN KING IS THE WEEK 9 KING!!!🏆👑
— MODUS Super Series (@MSSdarts) March 29, 2025
Mervyn King books his spot into Champions Night on DEBUT! pic.twitter.com/t9HB186TFB