Michael van Gerwen overleeft 180-regen van Dirk van Duijvenbode en haalt laatste 32 op UK Open

PDC
zaterdag, 01 maart 2025 om 12:15
michael van gerwen 4

Michael van Gerwen is ten koste van Dirk van Duijvenbode doorgedrongen tot de vijfde ronde op de UK Open in Minehead. Na een spannend gevecht trok 'Mighty Mike' met 10-8 aan het langste eind.

Van Gerwen begon niet goed aan de wedstrijd en zag Van Duijvenbode profiteren door een 3-1 voorsprong te pakken. Van Duijvenbode viel echter stil, terwijl Van Gerwen er beter in kwam. De Vlijmenaar pakte zes legs op rij en nam een 7-3 voorsprong.

Mede dankzij een spervuur aan 180'ers kwam Van Duijvenbode terug tot 9-7 en hij hoopte voor 8-8 te mogen gooien, maar Van Gerwen hield de break vast met een 127 finish. Van Duijvenbode sloot aan tot 9-8 en kreeg zelfs nog drie kansen om een laatste leg af te dwingen. 'Aubergenius' kon de dubbel echter niet vinden, waarna Van Gerwen zijn matchdart op dubbel 8 benutte.

Gerwyn Price is na Gary Anderson en Peter Wright de volgende oud-wereldkampioen die het toernooi al in de vierde ronde moet verlaten. 'The Iceman' toonde veerkracht door in zijn partij tegen Connor Scutt na een 2-7 achterstand terug te komen tot 9-9. Price mocht daarna zelfs de beslissende leg beginnn, maar kon niet in vijf beurten uit. Vervolgens ging de winst met 10-9 naar Scutt.

Een andere speler die we gaan terugzien in de volgende ronde is Ross Smith. 'Smudger' overleefde in de beginfase van zijn partij tegen Jose de Sousa een vroege break achterstand en wist vervolgens met 10-7 te winnen van 'The Special One'. Rob Cross kende een makkelijke avond tegen Thomas Lovely. De wereldkampioen van 2018, die in 2016 zijn doorbraak beleefde op de UK Open, zegevierde met 10-4 tegen Thomas Lovely.

Michael Van Gerwen VS Dirk Van Duijvenbode
97.03 Average (3 Darts) 99.92
22 100+ Thrown 14
11 140+ Thrown 10
4 180 Thrown 12
127 Highest Checkout 76
1 Checkout 100+ 0
38.5 Checkout percentage 22.9
10 / 26 Checkout 8 / 35
Claps 0bezoekers 0
1 Reacties

Net Binnen

Meest Gelezen