Opnieuw regent het afzeggingen voor Austrian Darts Open; Price en drie andere toppers ook niet van start in Graz

PDC
donderdag, 24 april 2025 om 14:30
gerwyn price 1
Aan de waslijst aan toppers die ontbreken op de Austrian Darts Open zijn donderdag bij de loting nog wat namen aan toegevoegd. In totaal ontbreken er liefst tien spelers uit de top-20 van de wereldranglijst bij het Euro Tour-toernooi in Graz.
Luke Humphries, Luke Littler, Michael van Gerwen, Rob Cross, Gary Anderson en Michael Smith hadden zich niet eens aangemeld voor de Austrian Darts Open. Zij hadden zich keurig bij de bekendmaking van de seeds afgemeld.
De PDC meldt echter dat nu ook Gerwyn Price, James Wade, Cameron Menzies en Dimitri van den Bergh niet meedoen aan de Austrian Darts Open. Zij maakten oorspronkelijk wel deel uit van de line-up, maar hebben zich teruggetrokken. Enkel van 'The Dreammaker' is de reden bekend. De Belg heeft een dartspauze ingelast, en ontbrak vorige week ook al bij de German Darts Grand Prix. Het is nog niet duidelijk wanneer Van den Bergh weer toernooien gaat spelen, maar ingewijden melden dat Van den Bergh denkt aan een pauze van twee maanden.
Door de vier afmeldingen zijn er vier spelers opgeroepen om alsnog aan de Austrian Darts Open mee te doen. Thibault Tricole, Matthew Dennant, Patrick Geeraets en Lukas Wenig kregen tot hun geluk een telefoontje van de PDC dat zij mochten invallen. Voor Geeraets betekent dit zelfs een debuut op de Euro Tour.
Claps 0bezoekers 0

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties