Vrijdagavond is het alweer tijd voor de eerste wedstrijden uit de tweede ronde van het EK Darts. Michael van Gerwen komt laat op de avond in actie tegen Steve West.
De 29-jarige Brabander liet in de eerste ronde zien
in topvorm te zijn. Van Gerwen kwam 0-2 achter tegen Paul Nicholson, maar won alsnog met 6-2 én een gemiddelde van ruim 110. West rekende in de eerste ronde af met Mervyn King (6-5).
De avond wordt geopend door twee Engelse spelers. Joe Cullen boekte donderdagavond zijn plek bij de laatste zestien na een 6-2 overwinning op Jelle Klaasen. Smith had het lastig tegen Steve Lennon, maar zegevierde wel met 6-3.
Simon Whitlock treft Peter Wright, die met 6-0 wist te winnen van Jermaine Wattimena. Rob Cross, de bedwinger van Danny Noppert, kruist de degens met Richard North.
Vrijdag 26 oktober (vanaf 20:00 uur) Tweede ronde 20:10 Joe Cullen v Michael Smith
21:10 Simon Whitlock v Peter Wright
22:00 Richard North v Rob Cross
23:00
Michael van Gerwen v Steve West
[caption id="attachment_25107" align="alignnone" width="350"]

Foto: Lawrence Lustig/PDC[/caption]