Speelschema vrijdagavond PDC WK Darts 2019 (28 december) met Smith, Chisnall en Cross

PDC
vrijdag, 28 december 2018 om 19:00
Rob Cross 12

Vijf van de acht kwartfinalisten op het WK Darts 2019 zijn bekend. Vrijdagavond wordt gestreden om de drie resterende plaatsen bij de laatste acht.

Allereerst krijgt Michael Smith de kans om zich te plaatsen voor de kwartfinale op het WK Darts. De voormalig jeugdwereldkampioen gaat het opnemen tegen Ryan Searle, de bedwinger van Mensur Suljovic in de tweede ronde.
Het duel tussen Dave Chisnall en Jamie Lewis is op papier de kraker van de avond. Lewis is de halvefinalist van vorig jaar en rekende in de vorige ronde af met Daryl Gurney. Chisnall ontsnapte in zijn eerste wedstrijd tegen Josh Payne, maar versloeg daarna Kim Huybrechts op overtuigende wijze.
De avondsessie wordt afgesloten met de partij tussen Rob Cross en Luke Humphries. Laatstgenoemde was donderdagmiddag verrassend te sterk voor Dimitri van den Bergh. Eerder in het toernooi was Humphries ook al te sterk voor Adam Hunt en Stephen Bunting. Cross versloeg Jeffrey de Zwaan en Cristo Reyes op weg naar de vierde ronde.
Klik hier voor meer informatie over het WK Darts 2019, waaronder het speelschema, format en verdeling van het prijzengeld.
Vrijdag 28 december
Avondsessie (vanaf 20:00 uur)

Vierde ronde
20:10 Ryan Searle v Michael Smith
21:25 Jamie Lewis v Dave Chisnall
22:45 Rob Cross v Luke Humphries
[caption id="attachment_29546" align="alignnone" width="350"]Pieter Verbeek/PV-Darts Foto: Pieter Verbeek/PV-Darts[/caption]
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties

Loading