Het tiende toernooi van de CDC Tour is vrijdagavond gewonnen door Alex Spellman. De CDC Tour staat open voor darters uit Noord-Amerika en via deze weg zijn ook startbewijzen voor het WK Darts te verdienen.
Spellman haalde de finale na zeges op Chris Caldwell (5-1), Jason Brandon (6-3), Danny Lauby (6-3) en J.T. Davis (7-4). Vervolgens was Spellman in de finale met 7-3 te sterk voor Leonard Gates.
Door deze titel kan Spellman plaatsing voor het WK Darts nauwelijks nog ontgaan. Daar komen verder nog een Amerikaan en nog een Canadese darter bij. Stowe Buntz, Danny Lauby en Leonard Gates gaan later dit weekend uitmaken wie er met Spellman naar Alexander Palace mag.
Bij de Canadezen strijden drie spelers nog om één plek op het WK Darts. Jacob Taylor heeft momenteel de beste papieren, maar ook David Cameron en Jim Long maken nog een goede kans om in actie te mogen komen tijdens het grootste toernooi van het jaar.
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.