Mensur Suljovic heeft groep B van de Champions League of Darts gewonnen. De titelverdediger versloeg Simon Whitlock met overtuigende cijfers. 'The Gentle' won met maar liefst 10-1 van Whitlock.
Whitlock wist de eerste leg te winnen, maar was daarna niet opgewassen tegen het betere spel van de Oostenrijker. Suljovic won de daaropvolgende tien legs en liet 'The Wizard' kansloos. Een plek in de halve finale was al verzekerd voor Suljovic, maar door deze klinkende overwinning mag de nummer zes van de wereld zich kronen tot groepswinnaar met drie gewonnen wedstrijden.
Whitlock blijft door de nederlaag zonder punten in groep B en eindigt hiermee als laatste. Rob Cross en Peter Wright strijden in een onderling duel voor plek twee, dat ook recht geeft op een halve finale plaats.
Klik hier voor meer informatie over de Champions League of Darts.
Zondag 23 september
Middagsessie (vanaf 14:30 uur)
Laatste groepswedstrijden
Mensur Suljovic (99.81) 10-1 (91.00) Simon Whitlock (B)
15:15 Peter Wright v Rob Cross (B)
16:00 Daryl Gurney v Dave Chisnall (A)
16:45 Michael van Gerwen v Gary Anderson (A)