Toernooicenter German Darts Grand Prix 2022: Speelschema, alle uitslagen, live stream en verdeling prijzengeld

Blijf volledig op de hoogte van de laatste gebeurtenissen tijdens de German Darts Grand Prix 2022 in ons toernooicenter. Hierin vind je het speelschema, alle uitslagen, informatie over de verdeling van het prijzengeld en uitleg over toegang tot de livestream.

De German Darts Grand Prix staat dit jaar voor de vierde keer op de kalender. De drie voorgaande edities in 2017, 2018 en 2019 werden allemaal gewonnen door Michael van Gerwen.

Lees ook

Speelschema German Darts Grand Prix 2022

Zaterdag 16 april

Eerste ronde

Middagsessie (vanaf 13:00 uur)

Boris Krcmar (85.51) 6-3 (81.85) Luke Woodhouse

Daniel Larsson (96.15) 4-6 (95.69) Berry van Peer

Martin Lukeman (88.30) 6-3 (85.42) Adam Gawlas

Wesley Plaisier (104.05) 6-3 (91.55) Jim Williams

Keegan Brown (95.24) 6-2 (85.79) Adam Hunt

Dragutin Horvat (90.20) 1-6 (89.65) Scott Waites

John O'Shea (81.04) 2-6 (84.62) Chris Dobey

Karel Sedlacek (Bye)

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)

Kim Huybrechts (91.00) 4-6 (92.17) Madars Razma

Alan Soutar (84.68) 4-6 (88.11) Max Hopp

Danny Baggish (78.64) 6-2 (76.81) Thomas Junghans

Keane Barry (83.11) 6-4 (85.81) Lukas Wenig

Jeffrey de Zwaan (95.12) 6-5 (94.68) Vincent van der Voort

Martin Schindler (93.55) 6-3 (90.23) Jermaine Wattimena

Raymond van Barneveld (94.93) 6-0 (77.19) James Wilson

Ryan Meikle (98.44) 4-6 (98.18) Dave Chisnall

Zondag 17 april

Tweede ronde

Middagsessie (vanaf 13:00 uur)

Callan Rydz (87.37) 3-6 (86.14) Keegan Brown

Rob Cross (92.50) 6-3 (85.60) Karel Sedlacek

Dirk van Duijvenbode (93.64) 6-5 (89.46) Boris Krcmar

Jose de Sousa (86.83) 4-6 (85.96) Madars Razma

Joe Cullen (89.32) 4-6 (93.16) Wesley Plaisier

Luke Humphries (90.68) 6-4 (92.94) Jeffrey de Zwaan

Brendan Dolan (92.49) 5-6 (91.79) Martin Schindler

Jonny Clayton (102.32) 6-2 (94.93) Dave Chisnall

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)

Dimitri van den Bergh (86.53) 3-6 (92.66) Max Hopp

Damon Heta (99.73) 6-4 (90.31) Raymond van Barneveld

Gabriel Clemens (77.52) 3-6 (92.54) Martin Lukeman

Peter Wright (91.67) 5-6 (93.30) Scott Waites

Michael van Gerwen (105.55) 6-5 (98.88) Chris Dobey

Ryan Searle (100.20) 6-2 (91.70) Danny Baggish

Michael Smith (100.90) 6-4 (89.00) Berry van Peer

Keane Barry (Bye - Gerwyn Price heeft zich teruggetrokken)

Maandag 18 april

Middagsessie (vanaf 13:00 uur)

Derde ronde

Keane Barry (82.06) 5-6 (87.57) Martin Lukeman

Martin Schindler (109.24) 6-1 (97.09) Ryan Searle

Scott Waites (92.82) 3-6 (100.73) Damon Heta

Jonny Clayton (96.99) 6-1 (88.91) Max Hopp

Madars Razma (77.86) 4-6 (86.77) Keegan Brown

Michael van Gerwen (103.68) 6-3 (101.87) Rob Cross

Michael Smith (101.90) 3-6 (101.46) Luke Humphries

Wesley Plaisier (95.44) 6-5 (101.12) Dirk van Duijvenbode

Avondsessie (vanaf 19:00 uur)

Kwartfinale

Martin Lukeman (98.35) 6-4 (96.22) Martin Schindler

Damon Heta (97.63) 6-5 (91.07) Jonny Clayton

Keegan Brown (91.53) 2-6 (102.58) Michael van Gerwen

Luke Humphries (102.46) 6-5 (99.20) Wesley Plaisier

Halve finale

Martin Lukeman (92.19) 7-5 (94.85) Damon Heta

Michael van Gerwen (90.40) 0-7 (107.36) Luke Humphries

Finale

Martin Lukeman (83.87) 2-8 (92.07) Luke Humphries

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties