Toernooicenter Premier League Darts 2024: Alle uitslagen, volledige programma, tussenstand, TV gids en verdeling prijzengeld

Blijf volledig op de hoogte van de laatste gebeurtenissen in de Premier League Darts 2024 in ons toernooicenter. In dit artikel vind je alle uitslagen, het programma voor de komende wedstrijden, de laatste tussenstand in de competitie, de TV gids en de verdeling van het prijzengeld.

De acht deelnemers spelen zestien keer een toernooi. Het wordt wel zo ingedeeld dat een speler de andere deelnemers tweemaal tegenkomt in een kwartfinale. Tijdens twee speelweken, in de achtste en zestiende speelweek, wordt de loting verricht op basis van de puntenstand.

Met resultaten tijdens de zestien toernooitjes kunnen punten worden gescoord. Een halve finale levert twee punten op, een tweede plek drie punten en een toernooiwinst vijf punten en een bonus van 10.000 pond. Op basis van deze punten wordt de nieuwe Premier League Darts ranglijst gevormd. De vier beste spelers gaan door naar de play-offs van de Premier League Darts.

Volg de Premier League Darts 2024 via onze LIVE SCORE!

Format

Toernooifase

Kwartfinale/halve finale/finale: Best of 11 legs

Play-offs

Halve finale: Best of 19 legs

Finale: Best of 21 legs

Stand Premier League Darts

Naam Weektitels Gewonnen wedstrijden Legsaldo Gewonnen legs Punten
Luke Humphries 3 15 +31 129 26
Luke Littler 2 15 +12 129 26
Nathan Aspinall 2 14 +9 121 23
Michael van Gerwen 4 13 +4 105 22
Michael Smith 1 12 -2 112 20
Gerwyn Price 0 7 -13 85 12
Rob Cross 0 6 -10 80 11
Peter Wright 0 2 -31 49 4

Speelschema Premier League Darts 2024

Eerste speelronde - Utilita Arena, Cardiff

Donderdag 1 februari

Kwartfinale

Peter Wright (83.78) 3-6 (93.65) Rob Cross

Gerwyn Price (100.24) 6-4 (88.99) Nathan Aspinall

Michael van Gerwen (97.14) 5-6 (94.13) Michael Smith

Luke Littler (100.3) 6-2 (93.26) Luke Humphries

Halvefinale

Rob Cross (97.16) 2-6 (101.84) Gerwyn Price

Michael Smith (98.04) 6-5 (105.31) Luke Littler

Finale

Gerwyn Price (90.82) 2-6 (98.11) Michael Smith

Tweede speelronde- Mercedes-Benz Arena, Berlijn

Donderdag 8 februari

Kwartfinale

Nathan Aspinall (93.81) 4-6 (100.30) Michael van Gerwen

Michael Smith (101.35) 6-5 (104.21) Gerwyn Price

Luke Littler (104.20) 6-5 (95.20) Rob Cross

Luke Humphries (103.63) 6-4 (94.19) Peter Wright

Halve finale

Michael van Gerwen (107.10) 6-5 (98.17) Michael Smith

Luke Littler (98.78) 6-5 (103.86) Luke Humphries

Finale

Michael van Gerwen (101.07) 6-5 (100.28) Luke Littler

Derde speelronde - OVO Hydro, Glasgow

Donderdag 15 februari

Kwartfinale

Rob Cross (90.52) 6-4 (90.36) Michael Smith

Michael van Gerwen (89.63) 6-2 (86.69) Peter Wright

Nathan Aspinall (97.13) 3-6 (105.53) Luke Humphries

Gerwyn Price (96.46) 6-5 (97.04) Luke Littler

Halve finale

Rob Cross (94.80) 4-6 (99.04) Michael van Gerwen

Luke Humphries (100.66) 6-3 (97.91) Gerwyn Price

Finale

Michael van Gerwen (93.85) 6-5 (101.37) Luke Humphries

Vierde speelronde - Utilita Arena, Newcastle

Donderdag 22 februari

Kwartfinale

Michael Smith (94.89) 5-6 (87.55) Nathan Aspinall

Rob Cross (98.51) 6-5 (102.47) Luke Humphries

Peter Wright (103.37) 5-6 (103.99) Luke Littler

Gerwyn Price (99.09) 4-6 (107.27) Michael van Gerwen

Halve finale

Nathan Aspinall (98.74) 6-4 (98.42) Rob Cross

Luke Littler (94.15) 5-6 (96.32) Michael van Gerwen

Finale

Nathan Aspinall (100.29) 4-6 (98.78) Michael van Gerwen

Vijfde speelronde - Westpoint Exeter

Donderdag 29 februari

Kwartfinale

Luke Humphries (92.03) 6-3 (93.48) Michael van Gerwen

Nathan Aspinall (96.08) 6-4 (91.13) Peter Wright

Gerwyn Price (90.73) 1-6 (109.69) Rob Cross

Luke Littler (106.97) 6-2 (101.64) Michael Smith

Halve finale

Luke Humphries (103.35) 5-6 (97.39) Nathan Aspinall

Rob Cross (92.65) 6-3 (92.76) Luke Littler

Finale

Nathan Aspinall (95.18) 6-2 (97.82) Rob Cross

Zesde speelronde – The Brighton Centre

Donderdag 7 maart

Kwartfinale

Luke Humphries (105.50) 6-2 (97.42) Gerwyn Price

Rob Cross (97.37) 6-2 (94.83) Michael van Gerwen

Nathan Aspinall (87.13) 3-6 (93.89) Luke Littler

Michael Smith (90.07) 6-5 (90.09) Peter Wright

Halve finale

Luke Humphries (113.71) 6-3 (108.00) Rob Cross

Luke Littler (95.27) 3-6 (94.54) Michael Smith

Finale

Luke Humphries (101.04) 6-3 (100.84) Michael Smith

Zevende speelronde - Motorpoint Arena, Nottingham

Donderdag 14 maart

Kwartfinale

Peter Wright (96.69) 6-5 (103.33) Gerwyn Price

Luke Humphries (103.51) 6-4 (90.31) Michael Smith

Michael van Gerwen (110.94) 2-6 (114.00) Luke Littler

Rob Cross (98.92) 5-6 (102.64) Nathan Aspinall

Halve finale

Peter Wright (98.87) 1-6 (106.66) Luke Humphries

Luke Littler (97.10) 3-6 (104.40) Nathan Aspinall

Finale

Luke Humphries (95.53) 6-3 (88.84) Nathan Aspinall

Achtste speelronde - 3Arena, Dublin

Donderdag 21 maart

Kwartfinale

Luke Humphries (106.09) 6-1 (97.72) Peter Wright

Nathan Aspinall (101.40) 6-5 (101.66) Rob Cross

Michael van Gerwen (99.20) 5-6 (102.96) Gerwyn Price

Luke Littler (97.52) 4-6 (99.68) Michael Smith

Halve finale

Luke Humphries (104.87) 6-4 (93.49) Nathan Aspinall

Gerwyn Price (100.40) 5-6 (101.18) Michael Smith

Finale

Luke Humphries (105.53) 6-2 (96.46) Michael Smith

Negende speelronde - SSE Arena, Belfast

Donderdag 28 maart

Kwartfinale

Luke Humphries (99.83) 5-6 (102.02) Luke Littler

Michael Smith (101.31) 4-6 (105.79) Michael van Gerwen

Nathan Aspinall (94.06) 6-5 (99.55) Gerwyn Price

Rob Cross (86.29) 3-6 (93.75) Peter Wright

Halve finale

Luke Littler (99.05) 6-3 (94.62) Michael van Gerwen

Nathan Aspinall (93.10) 6-2 (89.34) Peter Wright

Finale

Luke Littler (99.44) 6-4 (97.13) Nathan Aspinall

Tiende speelronde - AO Arena, Manchester

Donderdag 4 april

Kwartfinale

Nathan Aspinall (100.08) 6-3 (94.45) Rob Cross

Luke Littler (93.15) 6-3 (91.76) Michael van Gerwen

Michael Smith (100.80) 6-3 (97.76) Luke Humphries

Gerwyn Price (107.88) 6-4 (109.52) Peter Wright

Halve finale

Nathan Aspinall (98.45) 4-6 (97.63) Luke Littler

Michael Smith (91.21) 3-6 (102.88) Gerwyn Price

Finale

Luke Littler (100.48) 6-3 (93.07) Gerwyn Price

Elfde speelronde - Utilita Arena, Birmingham

Donderdag 11 april

Kwartfinale

Peter Wright (93.32) 4-6 (94.87) Luke Humphries

Rob Cross (99.21) 5-6 (97.92) Luke Littler

Gerwyn Price (103.26) 3-6 (104.45) Michael Smith

Michael van Gerwen (99.8) 6-4 (95.41) Nathan Aspinall

Halvefinale

Luke Humphries (94.3) 5-6 (107.23) Luke Littler

Michael Smith (89.36) 4-6 (93.28) Michael van Gerwen

Finale

Luke Littler (88.12) 3-6 (90.38) Michael van Gerwen

Twaalfde speelronde - Rotterdam Ahoy

Donderdag 18 april

Kwartfinale

Michael Smith (100.34) 6-3 (102.32) Luke Littler

Rob Cross (93.60) 3-6 (97.87) Gerwyn Price

Peter Wright (77.48) 2-6 (93.53) Nathan Aspinall

Michael van Gerwen (96.54) 4-6 (100.34) Luke Humphries

Halve finale

Michael Smith (90.27) 6-5 (94.70) Gerwyn Price

Nathan Aspinall (97.18) 6-4 (92.17) Luke Humphries

Finale

Michael Smith (96.16) 4-6 (95.55) Nathan Aspinall

Dertiende speelronde - M&S Bank Arena, Liverpool

Donderdag 25 april

Kwartfinale

Luke Littler v Gerwyn Price

Luke Humphries v Nathan Aspinall

Peter Wright v Michael van Gerwen

Michael Smith v Rob Cross

Veertiende speelronde - P&J Live, Aberdeen

Donderdag 2 mei

Kwartfinale

Peter Wright v Michael Smith

Luke Littler v Nathan Aspinall

Michael van Gerwen v Rob Cross

Gerwyn Price v Luke Humphries

Vijftiende speelronde - First Direct Arena, Leeds

Donderdag 9 mei

Kwartfinale

Michael van Gerwen v Gerwyn Price

Luke Littler v Peter Wright

Luke Humphries v Rob Cross

Nathan Aspinall v Michael Smith

Zestiende speelronde - Utilita Arena, Sheffield

Donderdag 16 mei

Kwartfinale

Programma voor deze avond wordt bekend na de vijftiende speelronde

Play-Offs - The O2, Londen

Donderdag 23 mei

Halve finale

Final

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties