Van Barneveld kan Van Gerwen niet bijbenen en verliest

PDC
donderdag, 29 maart 2018 om 21:53
Van Gerwen Van Barneveld WK17 e1574959549498

Michael van Gerwen heeft donderdagavond Raymond van Barneveld met 7-2 verslagen. Van Barneveld begon goed aan de wedstrijd, maar pakte vanaf 2-2 geen leg meer. Van Gerwen blijft koploper.

Van Barneveld begon scherp aan de wedstrijd, maar in de vijfde leg ging het mis. De vijfvoudig wereldkampioen leek de leg binnen te hebben, maar knoeide op de dubbels. Daar wist Van Gerwen van te profiteren: 3-2.
Daarna was het hek van de dam bij de Brabander, terwijl de Hagenees met zijn gedachten nog altijd bij die vijfde leg leek te zitten. Grote kansen kwamen er niet meer voor Van Barneveld, die een gemiddelde van 96,82 liet noteren. Van Gerwen deed het met 104,47. Met name op de dubbels ging het goed voor Van Gerwen: 87,50% tegen 22,22% voor Barney.
Beide heren begonnen aan het Nederlands onderonsje in de wetenschap dat ze al zeker zijn van de tweede fase van de Premier League. Behalve prestige stond er alleen een hogere klassering op het spel. Van Gerwen houdt die hogere klassering vast: zoals gezegd blijft hij koploper. Van Barneveld staat vijfde en kan zakken naar de zesde plaats.
Klik hier voor meer informatie over de verdeling van het prijzengeld in de Premier League Darts.
https://twitter.com/OfficialPDC/status/979443960052527104
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties

Loading