Van den Bergh opgelucht na zege op Suzuki: 'Ze liet Price zweten en kan goed darten'

PDC
maandag, 11 november 2019 om 18:30
GRANDSLAM GP2 VANDENBERGH13A e1573422943353

Dimitri van den Bergh heeft plaatsing voor de laatste zestien op de Grand Slam of Darts nog in eigen hand na zijn zege op Mikuru Suzuki.

De Belg liet zich niet verrassen door de Japanse wereldkampioene bij de dames en zegevierde met 5-1. Van den Bergh heeft dinsdagavond een zege op titelverdediger Gerwyn Price nodig om de groepsfase te overleven. The Dreammaker was na afloop opgelucht dat hij het klusje snel wist te klaren tegen Suzuki.
''Ik ben opgelucht. Suzuki is niet voor niets wereldkampioene bij de dames en daar moet je respect voor tonen. Ik weet dat ze kan darten, heb haar zelf zien spelen. Ze liet Gerwyn zweten en hij moest ook hard werken voor de overwinning.''
''Nu had ik wat geluk omdat Mikuru niet speelde zoals zij normaal kan. Ik heb gewoon mijn werk gedaan'', zo zei Van den Bergh na zijn eerste overwinning in de poulefase.
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading