De finale van de German Darts Grand Prix gaat tussen Peter Wright en Michael van Gerwen. De Schot won met 7-3 van James Wade, terwijl de Nederlander Daryl Gurney met eenzelfde uitslag versloeg. Daarmee is het een herhaling van de finale van het vorige EuroTour-event.
Wright had geen kind aan Wade. De Engelsman kon de nummer twee van de wereld in het begin nog wel bijbenen, maar toen Wright even aanzette, liep hij simpel weg bij Wade. Vanaf 4-3 pakte de Engelsman geen leg meer en zo won Snakebite eenvoudig.
Ook bij Van Gerwen ging het eenvoudig. Zonder groots te spelen, stond het na vier legs al 4-0 voor de nummer één van de wereld. Gurney kwam terug tot 4-2, maar de heren leken het wel prima te vinden en zo eindigde het duel in 7-3.
Klik hier voor meer informatie over de Euro Tour.
Maandag 2 april Halve finales
Avondsessie (vanaf 19:15 uur)
Peter Wright (100,10) 7-3
James Wade (95,55)
Daryl Gurney (91,20) 3-7
Michael van Gerwen (99,76)