Van Gerwen over woordenwisseling met Humphries: 'Hij zei dat ik aan het kuchen was'

PDC
zondag, 30 januari 2022 om 8:45
mastersr2 michael van gerwen luke humphries2

Michael van Gerwen rekende zaterdagavond af met Luke Humphries om zich te plaatsen voor de laatste acht op de Masters in Milton Keynes.

De Nederlander won met 10-9, nadat de Engelsman een leg eerder vijf matchdarts had gemist. Een gefrustreerde laatste leg volgde voor Humphries, die vervolgens een woordenwisseling had met Mighty Mike. Van Gerwen pompte zich vervolgens nog eens extra op om de wedstrijd te beslissen. Zijn eerste drie pogingen gingen mis, maar zijn vierde matchdart was wel raak.

''Hij zei dat ik aan het kuchen was'', zo zei de vijfvoudig Masters-winnaar na afloop over de reden van de discussie met Humphries. ''Hij stond al 200 punten achter. Het is niet slim van hem om zo'n opmerking te maken. Daarmee brengt hij alleen maar zichzelf in de problemen, dat wil niemand. Iedereen wil een eerlijke wedstrijd.''

Zondagmiddag speelt de Nederlander in de kwartfinales tegen Joe Cullen. Van Gerwen beseft dat hij dan een stuk scherper moet zijn dan tegen Humphries.

''Ik wilde te graag, geen idee waarom. Ik maakte fouten en dat kan ik enkel mezelf verwijten. Dat moet beter (tegen Cullen, red.), zo simpel is het.''

Claps 36bezoekers 4
4 Reacties
marleen 17 oktober 2024 om 14:45+ 18

Hij probeert iedereen te imponeren ,te twijfelen, geen eerlijk winner als echte speler heb je dit niet nodig deze schouw

marleen 21 april 2024 om 17:40+ 18

Van Gerwen vertrouw die niet geen eerlijke speler hou er zeker niet van

angel 21 april 2024 om 17:40+ 17

Tis altijd wat met mvg. Altijd een excuus

Broervan 21 april 2024 om 17:40+ 667

Eerst was het stampertje, nu kuchertje...... Ik begin mijn twijfels te krijgen of het wel per ongeluk gaat allemaal

User Avatar
michielm1 20 maart 2024 om 8:24+ 472

Ze hebben allemaal streken. En kijk naar van duijvenbode . Die is helemaal steeds aan het rotzooien.

Broervan 15 maart 2024 om 19:28+ 667

En omdat ze het "allemaal" doen is het ineens goed te praten? Ik vind "allemaal" een iets te ruime opvatting. Zullen we daar 'een aantal' van maken?

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties