Van Gerwen uit WK Darts gezet na positieve coronatest

PDC
dinsdag, 28 december 2021 om 19:15
WLDCHAMPS RD2 MICHAEL VAN GERWEN1A

Michael van Gerwen is in navolging van goede vriend Vincent van der Voort positief getest op het coronavirus. De Brabander is als gevolg van zijn positieve test uit het WK Darts gezet.

Van der Voort leverde maandag een positieve coronatest af en moest vervolgens een streep zetten door zijn wedstrijd tegen James Wade in de derde ronde van het WK Darts. De Noord-Hollander vreesde echter meteen ook voor het lot van Van Gerwen, met wie hij tijdens de kerstdagen heeft gedineerd.

Dinsdagmiddag kwam het verlossende woord en helaas voor Mighty Mike viel ook zijn test positief uit. De drievoudig wereldkampioen moet daardoor een streep zetten door zijn kansen op een vierde wereldtitel.

Als gevolg van de positieve test van de Nederlander, krijgt Chris Dobey een bye naar de vierde ronde. De Engelsman treft bij de laatste zestien de winnaar uit de partij tussen Dave Chisnall en Luke Humphries.

Claps 34bezoekers 5
2 Reacties
User Avatar
michielm1 02 januari 2022 om 24:51+ 472

Ongelooflijk... werken goed he die prikken. Godverdegodver wat vervelend.

Marcel Dee 02 januari 2022 om 24:50+ 51

Ook vervelend. Kerst met de familie gemist en toch uitgespeeld.

Net Binnen

Meest Gelezen