Voormalig wereldkampioen Jelle Klaasen maakt overstap naar Mach Darts: ''Precies wat ik nu nodig heb''
PDCJelle Klaasen heeft zich aangesloten bij Mach Darts Management. De voormalig wereldkampioen gaat samenwerken met Marco Vrolijk en Ronnie Rickner, die met hun managementbureau een persoonlijk programma hebben opgesteld om de 41-jarige Nederlander te begeleiden bij de volgende fase van zijn dartscarrière.
Klaasen, die in 2006 wereldkampioen werd bij de BDO, is enthousiast over de nieuwe samenwerking. Na gesprekken met Mach Darts raakte hij ervan overtuigd dat de werkwijze van het management aansluit bij wat hij momenteel zoekt.
"We hebben een geweldig gesprek gehad, en ik voel echt dat de manier waarop Mach Darts werkt en hun spelers ondersteunt precies is wat ik op dit moment in mijn carrière nodig heb", laat Klaasen weten.
De Nederlander wil de komende periode stap voor stap werken aan zijn niveau. Daarbij ligt de nadruk niet op snelle resultaten, maar op een geleidelijke verbetering van zijn spel. "Ik vind het erg prettig waar zij als managementteam de focus op leggen, en ik geloof dat dit de juiste omgeving is om mijn volgende stappen te zetten. Op dit moment werken we er rustig aan om mijn spel weer terug te brengen naar het niveau waarvan ik weet dat ik het kan halen, stap voor stap, met een duidelijke blik op de toekomst."
Lees ook
Gepersonaliseerd programma voor Klaasen
Ook bij Mach Darts zijn de verwachtingen rond de samenwerking hooggespannen. Vrolijk is blij dat zijn management een voormalig wereldkampioen aan de spelersgroep kan toevoegen.
"We zijn trots om een grote naam en voormalig wereldkampioen als Jelle Klaasen te gaan begeleiden. Onze visie en Jelle’s doelen sluiten haarfijn op elkaar aan, en we geloven sterk in ons concept om hem volledig te ondersteunen binnen het programma", aldus Vrolijk.
Achter de schermen is inmiddels begonnen met een traject dat specifiek op Klaasen is afgestemd. "Intern zullen we nauw samenwerken op verschillende vlakken om Jelle weer in zijn kracht te krijgen, waar hij jarenlang als topspeler binnen de sport heeft gefungeerd. Ons team is direct begonnen met een gepersonaliseerd programma waarin we stap voor stap zijn performance gaan ondersteunen en begeleiden op diverse gebieden."
Voor Klaasen betekent de overstap het begin van een nieuwe fase. "Ik kijk enorm uit naar deze nieuwe fase en kan niet wachten om te zien wat de toekomst brengt! Dank aan Mach Darts voor deze kans en het vertrouwen. Laten we aan het werk gaan!"

Pieter VerbeekHoofdredacteur
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.
Claps 0bezoekers 0
Net Binnen
Meest Gelezen
Laatste Reacties
- Serieus? Het was vandaag een waanzinnige dartsdag met allerlei beslissingen en verhalen, en jullie plaatsen een artikel over een nutteloos demonstratietoernooi, wat ook nog eens een week geleden gespeeld is.. schandalig.Flaphead05-11-2026
- Ja, ik mis de info over meneer ChatGPTFlaphead05-11-2026
- Of dit pareltje: "Wessel Nijman heeft de Players Championship Order of Merit als nummer één afgesloten. De Nederlander is daardoor de hoogst geplaatste speler tijdens de Players Championship Finals."Flaphead05-11-2026
- Wel jammer dat Morris geschiedenis schrijft, maar er 2 foto's van Humphries in het artikel staan... En waar zijn de artikelen over de PCF-seeding, de ProTour-eindstand waarmee de 80 Tourcard-deelnemers aan het WK bekend zijn, het bizarre verhaal van Plaisier en zoveel meer verhalen van/na vandaag. Kom op jongens!Flaphead05-11-2026
- Ja ik was weg omdat ik me eerlijk gezegd teveel irriteerde aan de AI-artikelen, de fouten erin en wat te weinig inhoudelijk commentaar. Maar dan zit ik een vriendin alleen maar te bestoken met nerd-comments :P Op zo'n belangrijke dartsdag als vandaag besloot ik dan toch maar de boel onder te blaffen hier ;)Flaphead05-11-2026
- "Daarmee onderstreept de Players Championship-serie opnieuw haar reputatie als een van de meest meedogenloze onderdelen van het PDC-circuit." Hoe krijg je het verzonnen............gamberetti05-11-2026
- Goed dat je weer terug bent, Flappie🌞🙂 Nou JeSuis nog ...gamberetti05-11-2026
- Ik snap dat er vanuit de Nederlanders wordt gedacht (doe ik ook), maar behalve het verlies van Wattimena en Noppert mogen de tegenstanders toch ook belicht worden: twee Tourcardloze darters in de halve finale! Komt ook niet elke week voor. Dat samen met de darter die een heerlijke comeback maakt en na 1 TC-jaar in de top 64 staat, en met de weer teruggewonnen nummer 2 van de wereld. Leuk veld voor de laatste vier. En laten we niet vergeten dat er een Grand Slam-plek te verdienen is.Flaphead05-11-2026
- Kan me zo maar voorstellen dat Bram, Mats of Pieter bezig is met een artikel over de 'loting' van de PC Finals... Het is geen loting... maar een seeding... bij deze .. alvast... mosterd voor de maaltijd.gamberetti05-11-2026
- Dat zijn sowieso allemaal goede adviezen, het is duidelijk dat ik niets meer kan betekenen, dus inderdaad moet ik verder met mijn leven. Met dit deed me wel even heel erg pijn en het steekte me dat Barry Hearn dit erbij durft te halen. Sorry dat ik jullie allemaal met mijn levensverhaal loop te vermoeien.Hiddo05-11-2026







