Whitlock ziet kansen op titel: 'Ik oefen het meest van iedereen op deze planeet'

PDC
donderdag, 05 oktober 2017 om 17:00
GRANDPRIX RD1 WHITLOCK13
Simon Whitlock haalde woensdag voor de derde keer in zijn carrière de laatste acht op de World Grand Prix. De halve finale wist de Australiër echter nog niet te halen en daarvoor krijgt hij dus een derde kans tegen Benito van de Pas.
Na de overwinning op Christian Kist (2-1) in de eerste ronde, werd woensdag Richard North verslagen. 'The Wizard' stond maar drie legs af tegen de Engelsman.
''Richard en ik kennen elkaar goed, hij is een geweldige darter. Ik was een beetje nerveus op het begin, omdat hij mij bij onze twee eerdere ontmoetingen verslagen had'', zei Whitlock na afloop van zijn tweede rondewedstrijd.
Tot slot dichtte Whitlock zichzelf nog kansen toe voor de eindzege; ''Ik kan niet inzien waarom ik dit toernooi niet kan winnen. Ik oefen waarschijnlijk meer dan ieder ander op deze planeet. Ik voel me lekker en speel ook goed.''
https://twitter.com/OfficialPDC/status/915690281974009856
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties

Loading