Wright wist dat hij één pijl verwijderd was van 50.000 pond: 'Hoorde Smith al roepen, mis hem'

PDC
dinsdag, 01 september 2020 om 12:30
WLDMTCHPLAY RD1 WRIGHT29A e1595258555157

Peter Wright miste zondagavond in de Premier League Darts een pijl op dubbel 12 voor zijn tweede TV-negendarter.

Iets wat de Schot de dag daarvoor wel wist te bewerkstelligen. Door de misser liep Wright 50.000 pond mis, een door wedkantoor Unibet uitgekeerde bonus.
"Ik hoorde Smith al roepen, mis hem", grapte Wright tegenover de camera's van RTL7Darts. Smith gooide al eerder in de Premier League een 9-darter en zag een deel van de potentiële geldbonus aan hem voorbij gaan.
De regerend wereldkampioen had zichzelf al voorbereid op een mogelijke negendarter. "Wanneer ik weer de kans krijg, doe ik het op een andere manier", vervolgde hij. Dat liep niet goed af voor Snakebite, die dubbel 12 uiteindelijk ruim miste.
Smith en Wright hebben nog vier speelrondes – en eventueel de play-offs – om een tweede negendarter te gooien.
https://twitter.com/OfficialPDC/status/1299778157504081920
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading