Johan Engström en Viktor Tingström hebben afgelopen weekend de twee WDF-toernooien in het Finse Vantaa gewonnen. De Nederlanders kwamen niet verder dan de halve finales.
De Finnish Open vond plaats op zaterdag. Dat toernooi werd gewonnen door Engström, nadat hij in de finale afrekende met de Finse darter Jonas Masalin (5-2). Laatstgenoemde had in de halve finale met 5-2 gewonnen van Moreno Blom.
Tijdens de Finnish Masters op zondag wist Jelle Klaasen tot de laatste vier te komen, door onder meer voormalig WK-ganger Kim Viljanen te verslaan. In de halve eindstrijd strandde Klaasen echter met 5-3 tegen Brian Lokken. Het toernooi werd gewonnen door Tingström, die in de halve finales met 5-0 zegevierde tegen Dennis Nilsson en daarna met 5-1 van Brian Lokken won.
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.
Congratulations to Johan Engström (centre of the picture), who won his first WDF title in 11 years at yesterday's Finnish Open.
Sweden's 'Sweet Ferret' won four legs on the spin to defeat Jonas Masalin 5-2 in the final.