Chris Dobey vervolgt jacht op play-offs in Liverpool: ''Met dit niveau heb ik een goede kans om de top vier te halen''

PDC
donderdag, 24 april 2025 om 18:30
chris dobey
Chris Dobey heeft zich plots weer gemeld in de strijd om de play-offs voor de Premier League Darts. Hoewel 'Hollywood' nog de finale haalde bij de eerste avond in Belfast, waarna hij liefst vijf kwartfinales achter elkaar verloor.
De laatste weken is Dobey echter flink punten aan het sprokkelen. Vorige week pakte de Engelsman verrassend de weektitel in Rotterdam, waardoor hij de laatste vijf weken in totaal negen punten verzamelde.
Zijn weektitel in Rotterdam was de eerste keer dat Dobey een avond won in de Premier League Darts. Hij versloeg achtereenvolgens Luke Humphries (6-3), Nathan Aspinall (6-2) en Stephen Bunting (6-2), en wierp in al zijn wedstrijden een gemiddelde van boven de honderd.
Na elf van de zestien speelrondes staat Dobey op twaalf punten, op slechts drie punten achterstand van de top vier. Donderdagavond neemt de darter uit het Engelse Bedlington het op tegen nummer drie Gerwyn Price, die zelf op zeventien punten staat. Met een overwinning op Price kan Dobey de verschillen in de subtop dus nog kleiner maken.
Dobey is er op gebrand om zich de komende weken verder te bewijzen. ''Ik ben een vechter en ik heb hard gewerkt om weer tot de wereldtop te behoren. Ik ben hier om wedstrijden te winnen'', zegt hij op pdc.tv.
Zijn triomf in Rotterdam heeft in ieder geval voor een boost aan zijn zelfvertrouwen gezorgd. ''Ik geloof dat ik iedereen kan verslaan en als ik nog een avond win, doe ik definitief weer mee in de strijd om de play-offs. Ik heb in Rotterdam laten zien wat ik kan en als ik dat niveau kan vasthouden dan heb ik een goede kans om de top vier te halen.''
Na Liverpool vinden de komende weken nog speelrondes in Birmingham, Leeds, Aberdeen en Sheffield plaats. De vier beste spelers van de ranglijst plaatsen zich vervolgens voor de finaleavond op donderdag 29 mei in Londen.
Claps 0bezoekers 0

Net Binnen

Meest Gelezen