Als je in topwedstrijden je eigen legs niet in 5 beurten uit gooit dan ga je gewoon kopje onder. Littler gooide 1x een 10-darter in MvG's leg, daar kan je niks aan doen. Voor de rest vanaf 4-2 telkens 5 beurten gekregen. Wanneer die legs binnenboord gebleven waren had MvG natuurlijk alsnog verloren, maar dat had zeker niet met 9 legs op rij gehoeven. Jammer om te zien hoe hij en Smith Littler een soort van naar de titel laten freewheelen.
En het vervelende is MvG en Smith kunnen dit gewoon wel. Maar er lijkt wel een soort berusting te zijn. Denk dat MvG maar weer geestelijke spelletjes moet gaan doen, misschien dat hij daarmee ze van hun stuk kan brengen. Ik weet het anders ook niet meer.
Als je zoveel jaren als mvg aan de lopende band àlles gewonnen hebt dan weet je dat er een x een eind aan komt, daar komt die berusting min of meer ook weg. De echte drive om de tegenstander te verpletteren zie ik niet meer bij mvg , wat dat betreft is Littler en humprhies de bovenliggende partij.
Als toeschouwer of als (fan) van Mvg valt dit natuurlijk vies tegen maar het is wat het is , en ik kan terug kijken op een grandioze historie van in mijn ogen de beste darter die Nederland ooit heeft gehad
Dat neemt tevens niet weg dat ik er zekers nog in geloof dat Mvg nog vele trofeeën aan zijn carrière zal toevoegen