"Ik ben momenteel één van de beste spelers ter wereld" - Nathan Aspinall blaakt van het zelfvertrouwen

PDC
zondag, 13 juli 2025 om 8:00
nathan aspinall 3
Nathan Aspinall is uitstekend begonnen aan het Baltic Sea Darts Open. 'The Asp' versloeg in zijn openingswedstrijd de Duitser Ricardo Pietreczko met 6-4 en bleef maar net onder de honderd gemiddeld. Bij de laatste zestien neemt Aspinall het op tegen Danny Noppert, die zelf in de tweede ronde met 6-3 won van Mike De Decker.
Aspinall begon uitstekend aan de wedstrijd en kwam al snel op een 4-1 voorsprong. Toch liet hij Pietreczko nog tot 4-4 terugkomen. "Ik speelde een goede wedstrijd en wist dat het belangrijk was om meteen goed uit de startblokken te schieten", zegt hij.
"Ik weet wat Ricardo kan en wou hem dan ook absoluut niet in de match laten komen. Jammer genoeg gebeurde dat wel, maar ik behield mijn kalmte en kon het gelukkig alsnog afmaken. Ik ben zeker tevreden met mijn prestatie, al is er altijd nog ruimte voor progressie."
Steun
"In Duitsland krijg ik altijd veel steun van het publiek", vervolgt Aspinall. "Dat was vandaag opnieuw het geval, al is het logisch dat ze op het einde meer op zijn hand waren omdat ze natuurlijk willen dat een Duitser wint. Daar heb ik dan ook begrip voor."
Aspinall staat er na een minder jaar opnieuw volledig. "Ik voel dat ik momenteel één van de beste spelers ter wereld ben. Alles in darts draait rond vertrouwen en dat heb ik zat momenteel. Ik ga nooit het podium op met het idee dat ik ga verliezen, integendeel. Ik geniet momenteel van elke wedstrijd."
Noppert
Voor een plaats in de kwartfinales moet Aspinall voorbij Noppert. "Ik heb dit jaar nog niet tegen hem gespeeld, maar Danny is natuurlijk een heel goede speler, eigenlijk beter dan wat zijn resultaten laten zien. Hij is altijd heel regelmatig, ik moet dan ook mijn beste niveau halen om van hem te winnen."
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading