Loting German Darts Masters 2018: Van Gerwen treft Hopp, Van Barneveld tegen Bilderl

PDC
donderdag, 17 mei 2018 om 18:29
170819 MURDOCH 03399

De PDC heeft donderdagavond de loting voor de German Darts Masters 2018 verricht. De beste darters van Duitsland nemen het tijdens het eerste World Series-toernooi van 2018 op tegen enkele wereldtoppers.

De German Darts Masters staat 25 mei op het programma. Vorig jaar kroonde Peter Wright zich in Düsseldorf tot winnaar van de allereerste editie. Dit jaar wordt het toernooi in Gelsenkirchen gespeeld, waar ruim 20,000 toeschouwers verwacht worden.
Michael van Gerwen werd bij de loting gekoppeld aan Max Hopp, de hoogst geplaatste Duitse darter op de wereldranglijst. 'The Maximiser' verraste eerder dit jaar door vanuit het niets een Euro Tour-toernooi te winnen. Raymond van Barneveld treft Manfred Bilderl, één van de zes qualifiers.
Martin Schindler was samen met Hopp automatisch geplaatst. 'The Wall' kruist de degens met Dimitri van den Bergh, die zijn debuut maakt op het World Series-circuit. Jamie Lewis gaat ook zijn eerste opwachting maken op de World Series. De WK-halvefinalist gaat het opnemen tegen Nico Kurz.
De Schotten Gary Anderson en Peter Wright treffen respectievelijk Gabriel Clemens en Dragutin Horvat. Mensur Suljovic wacht een duel met Robert Marijanovic. Regerend wereldkampioen Rob Cross legt aan tegen Stefen Stoyke.
Loting German Darts Masters 2018
Eerste ronde

Michael van Gerwen v Max Hopp
Dimitri van den Bergh v Martin Schindler
Gary Anderson v Gabriel Clemens
Jamie Lewis v Nico Kurz
Peter Wright v Dragutin Horvat
Raymond van Barneveld v Manfred Bilderl
Rob Cross v Stefan Stoyke
Mensur Suljovic v Robert Marijanovic
https://twitter.com/OfficialPDC/status/997146522306469889
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading