Van Gerwen gooide in de eerste leg 115 uit en wierp daarna een 17-darter in de tweede leg. Met een 14-darter en een 18-darter werd de voorsprong daarna verdubbeld naar 4-0.
Sedlacek kreeg in de vijfde leg een kans om op het scorebord te komen, maar de Tsjech miste de bullseye. Van Gerwen raakte vervolgens tops om de stand op 5-0 te brengen. Sedlacek wierp daarna een 11-darter om toch nog een leg te pakken, alvorens Van Gerwen de eindstand met een 72 finish op 6-1 bepaalde.
Peter Wright had geen kind aan televisiedebutant Jacek Krupka, die bij zijn eerste grote optreden een gemiddelde van slechts 64.91 liet noteren. De Pool kreeg tegen 'Snakebite' toch nog zes kansen om een leg te pakken, maar wist deze niet te verzilveren.
Vier van deze kansen kwamen al in de eerste leg. Deze leg ging uiteindelijk met een 23-darter naar Wright. In de tweede leg kreeg Krupka nog eens twee kansen op legwinst, maar ook deze kansen gingen in rook op. Met een tweede 23-darter op rij verdubbelde Wright zijn voorsprong.
Een 19-darter volgde in de derde leg, alvorens Wright met een 15-darter in de vierde leg voor het eerst een fatsoenlijke leg produceerde. De Schot leek eindelijk zijn range te hebben gevonden en besloot de wedstrijd met nog twee 15-darters voor een 6-0 overwinning.
Het World Series-toernooi in Polen is het vijfde toernooi van het seizoen op het World Series-circuit. In januari schreef Luke Littler de Bahrain Darts Masters op zijn naam, terwijl Michael van Gerwen de eindzege pakte op de Dutch Darts Masters in Den Bosch.
Rob Cross veroverde de titel begin juni op de US Darts Masters in New York, en Gerwyn Price toonde zich de beste op de Nordic Darts Masters in Kopenhagen. Later dit jaar worden er ook nog World Series-toernooien gespeeld in Australië en Nieuw Zeeland, alvorens de World Series Finals van 13 tot en met 15 september plaatsvinden in Amsterdam.
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.
MVG MOTORS THROUGH! 🟢
Michael van Gerwen begins his defence of the Poland Darts Masters with a comprehensive 6-1 win over a below-par Karel Sedlacek!
📺 bit.ly/PDCTVLive | R1