
De Players Championship-serie bestaat uit 34 vloertoernooien in het Verenigd Koninkrijk, Duitsland en Nederland. Samen met de European Tour vormen deze evenementen de ruggengraat van de PDC ProTour.
In principe zijn alle 128 Tour Card-houders gerechtigd om deel te nemen. Het deelnemersveld wordt aangevuld en bevestigd via Q-School en de secundaire tours, terwijl ook de top 64 van de ProTour Order of Merit na het PDC WK Darts verzekerd is van deelname.
Tot de bekende namen die dit seizoen in actie komen tijdens Players Championship-toernooien in onder meer Wigan, Milton Keynes, Leicester, Hildesheim en Den Bosch behoren Luke Littler, Luke Humphries, Gian van Veen, Michael van Gerwen en Gerwyn Price.
Uitslagen Players Championship 34
| Finale | ||||||
| Tommy Morris | -95.76 | 8 | VS | 5 | -92.43 | Luke Humphries |
| Halve finale | ||||||
| Tommy Morris | -97.77 | 7 | VS | 4 | -90.37 | Cristo Reyes |
| Luke Humphries | -100.24 | 7 | VS | 5 | -101.82 | Jack Aldridge |
| Kwartfinale | ||||||
| Tommy Morris | -93.76 | 6 | VS | 3 | -96.74 | Jermaine Wattimena |
| Cristo Reyes | -92.13 | 6 | VS | 5 | -88.41 | Kim Huybrechts |
| Luke Humphries | -99.96 | 6 | VS | 3 | -98.53 | Michael van Gerwen |
| Jack Aldridge | -99.66 | 6 | VS | 4 | -98.07 | Danny Noppert |
Uitslagen Players Championship 33
| Finale | ||||||
| Luke Humphries | 103.77 | 8 | VS | 4 | 92.5 | Niels Zonneveld |
| Halve finale | ||||||
| Luke Humphries | 104.76 | 7 | VS | 4 | 106.75 | Gary Anderson |
| Niels Zonneveld | 93.55 | 7 | VS | 5 | 101.39 | Michael van Gerwen |
| Kwartfinale | ||||||
| Gary Anderson | 98.16 | 6 | VS | 3 | 94.16 | Raymond van Barneveld |
| Luke Humphries | 92.82 | 6 | VS | 2 | 92.9 | Gerwyn Price |
| Niels Zonneveld | 88.68 | 6 | VS | 4 | 93.99 | Dirk van Duijvenbode |
| Michael van Gerwen | 114.15 | 6 | VS | 0 | 96.36 | Danny Noppert |
Uitslagen Players Championship 32
| Finale | ||||||
| Chris Dobey | (103.01) | 8 | VS | 4 | (94.07) | Tommy Morris |
| Halve finale | ||||||
| Tommy Morris | (106.98) | 7 | VS | 3 | (105.46) | Scott Williams |
| Chris Dobey | (109.68) | 7 | VS | 4 | (100.66) | William O'Connor |
| Kwartfinale | ||||||
| Scott Williams | (90.18) | 6 | VS | 0 | (85.35) | Ricardo Pietreczko |
| Tommy Morris | (101.23) | 6 | VS | 2 | (91.10) | Michael Smith |
| William O'Connor | (82.43) | 6 | VS | 5 | (87.16) | Karel Sedlecek |
| Chris Dobey | (111.12) | 6 | VS | 1 | (93.60) | Krzysztof Ratajski |
Uitslagen Players Championship 31
| Finale | ||||||
| Charlie Manby | (99.72) | 8 | VS | 2 | (84.76) | Maik Kuivenhoven |
| Halve finale | ||||||
| Maik Kuivenhoven | (96.30) | 7 | VS | 6 | (92.39) | Dirk van Duijvenbode |
| Charlie Manby | (89.91) | 7 | VS | 5 | (90.41) | Beau Greaves |
| Kwartfinale | ||||||
| Dirk van Duijvenbode | (90.41) | 6 | VS | 5 | (91.36) | Jeffrey De Graaf |
| Maik Kuivenhoven | (99.72) | 6 | VS | 2 | (85.11) | Mike De Decker |
| Beau Greaves | (101.62) | 6 | VS | 5 | (101.28) | Kevin Doets |
| Charlie Manby | (98.45) | 6 | VS | 3 | (92.76) | Alan Soutar |
Uitslagen Players Championship 30
| Finale | ||||||
| Karel Sedlacek | (91.92) | 8 | VS | 7 | (96.25) | Scott Williams |
| Halve finale | ||||||
| Scott Williams | (99.95) | 7 | VS | 4 | (90.25) | Jermaine Wattimena |
| Karel Sedlacek | (95.96) | 7 | VS | 2 | (97.07) | Niels Zonneveld |
| Kwartfinale | ||||||
| Scott Williams | (94.01) | 6 | VS | 2 | (91.17) | Michael van Gerwen |
| Jermaine Wattimena | (96.06) | 6 | VS | 5 | (97.56) | Steve Lennon |
| Niels Zonneveld | (93.06) | 6 | VS | 4 | (83.56) | Raymond van Barneveld |
| Karel Sedlacek | (88.56) | 6 | VS | 5 | (97.41) | Chris Dobey |
Uitslagen Players Championship 29
| Finale | ||||||
| Cameron Menzies | 96.77 | 8 | VS | 4 | 89.16 | Gian van Veen |
| Halve finale | ||||||
| Cameron Menzies | 91.32 | 7 | VS | 5 | 99.54 | Kevin Doets |
| Gian van Veen | 95.32 | 7 | VS | 5 | 92.69 | William O'Connor |
| Kwartfinale | ||||||
| Cameron Menzies | 97.29 | 6 | VS | 3 | 86.10 | Jeffrey De Graaf |
| Kevin Doets | 104.63 | 6 | VS | 2 | 90.61 | Jermaine Wattimena |
| William O'Connor | 89.92 | 6 | VS | 3 | 85.08 | Oskar Lukasiak |
| Gian van Veen | 95.69 | 6 | VS | 5 | 100.32 | Chris Dobey |
Uitslagen Players Championship 28
| Finale | ||||||
| Luke Humphries | 93.88 | 8 | VS | 6 | 87.31 | Brendan Dolan |
| Halve finale | ||||||
| Luke Humphries | 99.97 | 7 | VS | 4 | 91.68 | Mike De Decker |
| Brendan Dolan | 97.63 | 7 | VS | 4 | 96.42 | Luke Littler |
| Kwartfinale | ||||||
| Luke Humphries | 92.88 | 6 | VS | 4 | 90.08 | Owen Bates |
| Mike De Decker | 88.05 | 6 | VS | 5 | 84.98 | Kim Huybrechts |
| Brendan Dolan | 86.00 | 6 | VS | 4 | 93.42 | Luke Woodhouse |
| Luke Littler | 100.65 | 6 | VS | 4 | 99.99 | Krzysztof Ratajski |
Uitslagen Players Championship 27
| Finale | ||||||
| Jermaine Wattimena | 93.81 | 8 | VS | 6 | 93.22 | Kevin Doets |
| Halve finale | ||||||
| Kevin Doets | 93.44 | 7 | VS | 5 | 97.31 | Wessel Nijman |
| Jermaine Wattimena | 100.71 | 7 | VS | 4 | 94.36 | Luke Woodhouse |
| Kwartfinale | ||||||
| Wessel Nijman | 102.81 | 6 | VS | 3 | 88.20 | Kim Huybrechts |
| Kevin Doets | 91.40 | 6 | VS | 2 | 78.93 | Cameron Menzies |
| Luke Woodhouse | 101.97 | 6 | VS | 2 | 97.03 | Mickey Mansell |
| Jermaine Wattimena | 92.36 | 6 | VS | 5 | 95.68 | Luke Littler |
Uitslagen Players Championship 26
| Finale | ||||||
| Sebastian Bialecki | (93.80) | 8 | VS | 6 | (85.91) | Mario Vandenbogaerde |
| Halve finale | ||||||
| Mario Vandenbogaerde | (93.36) | 7 | VS | 4 | (93.86) | Justin Hood |
| Sebastian Bialecki | (94.01) | 7 | VS | 4 | (89.88) | Gian van Veen |
| Kwartfinale | ||||||
| Justin Hood | (101.59) | 6 | VS | 2 | (96.97) | Karel Sedlacek |
| Mario Vandenbogaerde | (98.68) | 6 | VS | 5 | (95.50) | Joe Hunt |
| Gian van Veen | (101.08) | 6 | VS | 5 | (98.57) | Ritchie Edhouse |
| Sebastian Bialecki | (89.72) | 6 | VS | 2 | (90.74) | Damon Heta |
Uitslagen Players Championship 25
| Finale | ||||||
| Henry Coates | (104.88) | 8 | VS | 4 | (106.11) | Damon Heta |
| Halve finale | ||||||
| Damon Heta | (89.38) | 7 | VS | 4 | (88.10) | Niko Springer |
| Henry Coates | (95.76) | 7 | VS | 3 | (94.53) | Jeffrey de Graaf |
| Kwartfinale | ||||||
| Niko Springer | (80.52) | 6 | VS | 0 | (79.86) | James Hurrell |
| Damon Heta | (105.05) | 6 | VS | 2 | (96.52) | Kevin Doets |
| Henry Coates | (106.09) | 6 | VS | 0 | (93.46) | Christian Kist |
| Jeffrey de Graaf | (99.47) | 6 | VS | 1 | (92.53) | Max Hopp |
Uitslagen Players Championship 24
| Finale | ||||||
| Gabriel Clemens | (94.53) | 8 | VS | 6 | (96.00) | Luke Woodhouse |
| Halve finale | ||||||
| Gabriel Clemens | (100.77) | 7 | VS | 3 | (90.39) | Brendan Dolan |
| Luke Woodhouse | (86.08) | 7 | VS | 5 | (83.37) | Gian van Veen |
| Kwartfinale | ||||||
| Gabriel Clemens | (92.04) | 6 | VS | 1 | (80.19) | Mickey Mansell |
| Brendan Dolan | (102.55) | 6 | VS | 5 | (100.95) | Chris Dobey |
| Gian van Veen | (92.28) | 6 | VS | 3 | (82.80) | Madars Razma |
| Luke Woodhouse | (101.33) | 6 | VS | 0 | (88.67) | Danny Noppert |
Uitslagen Players Championship 23
| Finale | ||||||
| Cameron Menzies | (95.55) | 8 | VS | 5 | (94.78) | Cristo Reyes |
| Halve finale | ||||||
| Cristo Reyes | (89.91) | 7 | VS | 3 | (83.34) | David Sharp |
| Cameron Menzies | (94.55) | 7 | VS | 5 | (98.23) | Dave Chisnall |
| Kwartfinale | ||||||
| Cristo Reyes | (92.88) | 6 | VS | 4 | (91.94) | Daniel Ayres |
| David Sharp | (93.87) | 6 | VS | 4 | (96.02) | Tom Sykes |
| Cameron Menzies | (96.18) | 6 | VS | 2 | (90.86) | Charlie Manby |
| Dave Chisnall | (92.57) | 6 | VS | 3 | (93.23) | Christian Kist |
Uitslagen Players Championship 22
| Finale | ||||||
| Rob Cross | (97.83) | 8 | VS | 5 | (82.53) | Maik Kuivenhoven |
| Halve finale | ||||||
| Rob Cross | (102.82) | 7 | VS | 3 | (104.04) | Stephen Bunting |
| Maik Kuivenhoven | (83.45) | 7 | VS | 6 | (83.35) | Tom Bissell |
| Kwartfinale | ||||||
| Rob Cross | (95.98) | 6 | VS | 4 | (92.69) | Alexander Merkx |
| Stephen Bunting | (96.95) | 6 | VS | 4 | (93.18) | Tommy Morris |
| Tom Bissell | (87.42) | 6 | VS | 5 | (94.22) | Gabriel Clemens |
| Maik Kuivenhoven | (95.19) | 6 | VS | 3 | (90.13) | Gian van Veen |
Uitslagen Players Championship 21
| Finale | ||||||
| Wessel Nijman | 96.56 | 8 | VS | 6 | 95.90 | Ryan Searle |
| Halve finale | ||||||
| Wessel Nijman | 98.29 | 7 | VS | 4 | 92.22 | Beau Greaves |
| Ryan Searle | 89.80 | 7 | VS | 5 | 87.78 | Jonny Clayton |
| Kwartfinale | ||||||
| Wessel Nijman | 100.63 | 6 | VS | 1 | 91.41 | Kevin Doets |
| Beau Greaves | 105.90 | 6 | VS | 4 | 105.09 | Chris Dobey |
| Jonny Clayton | 100.31 | 6 | VS | 4 | 92.33 | Dirk van Duijvenbode |
| Ryan Searle | 93.81 | 6 | VS | 3 | 90.14 | Stephen Bunting |
Uitslagen Players Championship 20
| Finale | ||||||
| Ross Smith | 107.01 | 8 | VS | 5 | 93.49 | William O'Connor |
| Halve finale | ||||||
| William O'Connor | 95.64 | 7 | VS | 2 | 85.8 | Richard Veenstra |
| Ross Smith | 92.05 | 7 | VS | 6 | 90.24 | Henry Coates |
| Kwartfinale | ||||||
| William O'Connor | 89.66 | 6 | VS | 4 | 87 | Dave Chisnall |
| Richard Veenstra | 94.52 | 6 | VS | 3 | 96.76 | Krzysztof Ratajski |
| Ross Smith | 91.22 | 6 | VS | 2 | 83.86 | Andy Boulton |
| Henry Coates | 91.61 | 6 | VS | 5 | 93.9 | Joe Cullen |
Uitslagen Players Championship 19
| Finale | ||||||
| Jeffrey De Graaf | (101.11) | 8 | VS | 5 | (100.69) | Jonny Clayton |
| Halve finale | ||||||
| Jeffrey De Graaf | (96.11) | 7 | VS | 6 | (97.06) | Luke Woodhouse |
| Jonny Clayton | (111.21) | 7 | VS | 4 | (105.97) | Rob Cross |
| Kwartfinale | ||||||
| Jeffrey De Graaf | (94.73) | 6 | VS | 4 | (100.25) | Wessel Nijman |
| Luke Woodhouse | (90.19) | 6 | VS | 4 | (90.91) | Mickey Mansell |
| Rob Cross | (96.68) | 6 | VS | 5 | (93.36) | William O'Connor |
| Jonny Clayton | (100.44) | 6 | VS | 1 | (91.03) | Cristo Reyes |
Uitslagen Players Championship 18
| Finale | ||||||
| Luke Woodhouse | (102.04) | 8 | VS | 4 | (96.96) | Andrew Gilding |
| Halve finale | ||||||
| Luke Woodhouse | (99.14) | 7 | VS | 3 | (92.05) | Harry Ward |
| Andrew Gilding | (96.03) | 7 | VS | 6 | (94.58) | James Wade |
| Kwartfinale | ||||||
| Harry Ward | (86.13) | 6 | VS | 5 | (91.30) | Kevin Doets |
| Luke Woodhouse | (96.00) | 6 | VS | 2 | (88.49) | Jonny Clayton |
| Andrew Gilding | (95.68) | 6 | VS | 2 | (92.72) | Niko Springer |
| James Wade | (100.55) | 6 | VS | 5 | (95.31) | Sebastian Bialecki |
Uitslagen Players Championship 17
| Finale | ||||||
| Luke Humphries | 104.89 | 8 | VS | 4 | 97.16 | Jermaine Wattimena |
| Halve finale | ||||||
| Luke Humphries | 102.88 | 7 | VS | 3 | 97.89 | Danny Noppert |
| Jermaine Wattimena | 111.05 | 7 | VS | 2 | 102.65 | Kevin Doets |
| Kwartfinale | ||||||
| Luke Humphries | 94.67 | 6 | VS | 3 | 97.99 | Wessel Nijman |
| Danny Noppert | 90.18 | 6 | VS | 5 | 91.62 | Rob Owen |
| Kevin Doets | 107.53 | 6 | VS | 4 | 99.11 | Dirk van Duijvenbode |
| Jermaine Wattimena | 99.89 | 6 | VS | 3 | 92.82 | Stephen Bunting |
Uitslagen Players Championship 16
| Finale | ||||||
| Andrew Gilding | (99.78) | 8 | VS | 3 | (95.24) | Jonny Clayton |
| Halve finale | ||||||
| Andrew Gilding | (90.75) | 7 | VS | 5 | (91.12) | Ian White |
| Jonny Clayton | (94.31) | 7 | VS | 6 | (93.53) | Niko Springer |
| Kwartfinale | ||||||
| Ian White | (93.87) | 6 | VS | 3 | (94.69) | Callum Goffin |
| Andrew Gilding | (103.82) | 6 | VS | 2 | (90.95) | Joe Hunt |
| Niko Springer | (95.42) | 6 | VS | 2 | (84.54) | Stephen Bunting |
| Jonny Clayton | (88.61) | 6 | VS | 3 | (82.86) | Gabriel Clemens |
Uitslagen Players Championship 15
| Finale | ||||||
| Michael van Gerwen | (106.57) | 8 | VS | 5 | (101.86) | Dirk van Duijvenbode |
| Halve finale | ||||||
| Michael van Gerwen | (122.34) | 7 | VS | 0 | (108.78) | Martin Schindler |
| Dirk van Duijvenbode | (100.64) | 7 | VS | 5 | (97.36) | Stephen Bunting |
| Kwartfinale | ||||||
| Martin Schindler | (97.92) | 6 | VS | 2 | (88.50) | Ritchie Edhouse |
| Michael van Gerwen | (102.47) | 6 | VS | 2 | (97.02) | Beau Greaves |
| Dirk van Duijvenbode | (97.95) | 6 | VS | 3 | (95.93) | Josh Rock |
| Stephen Bunting | (94.39) | 6 | VS | 3 | (91.00) | Joe Cullen |
Uitslagen Players Championship 14
| Finale | ||||||
| Wessel Nijman | (104.62) | 8 | VS | 1 | (98.08) | Max Hopp |
| Halve finale | ||||||
| Wessel Nijman | (100.66) | 7 | VS | 2 | (91.47) | Danny Noppert |
| Max Hopp | (89.83) | 7 | VS | 3 | (89.55) | Tom Bissell |
| Kwartfinale | ||||||
| Wessel Nijman | (102.98) | 6 | VS | 1 | (77.46) | Krzysztof Ratajski |
| Danny Noppert | (102.20) | 6 | VS | 2 | (100.49) | Richard Veenstra |
| Tom Bissell | (85.61) | 6 | VS | 5 | (78.65) | Mensur Suljovic |
| Max Hopp | (97.44) | 6 | VS | 3 | (93.07) | Joe Hunt |
Uitslagen Players Championship 13
| Finale | ||||||
| Kevin Doets | 100.61 | 8 | VS | 5 | 94.26 | Luke Woodhouse |
| Halve finale | ||||||
| Kevin Doets | 99.2 | 7 | VS | 1 | 91.13 | Maik Kuivenhoven |
| Luke Woodhouse | 90.59 | 7 | VS | 2 | 79.53 | Mensur Suljovic |
| Kwartfinale | ||||||
| Maik Kuivenhoven | 87.64 | 6 | VS | 4 | 97.1 | Andrew Gilding |
| Kevin Doets | 107.19 | 6 | VS | 2 | 89.22 | Rob Owen |
| Luke Woodhouse | 97.61 | 6 | VS | 4 | 97.96 | Chris Dobey |
| Mensur Suljovic | 93.72 | 6 | VS | 4 | 96.79 | Darius Labanauskas |
Uitslagen Players Championship 12
| Finale | ||||||
| Wessel Nijman | (96.84) | 8 | VS | 5 | (94.12) | Jermaine Wattimena |
| Halve finale | ||||||
| Wessel Nijman | (103.41) | 7 | VS | 4 | (100.18) | Tom Bissell |
| Jermaine Wattimena | (94.49) | 7 | VS | 3 | (94.85) | Kevin Doets |
| Kwartfinale | ||||||
| Wessel Nijman | (97.40) | 6 | VS | 2 | (92.06) | Nathan Potter |
| Tom Bissell | (101.81) | 6 | VS | 3 | (90.56) | Max Hopp |
| Jermaine Wattimena | (104.43) | 6 | VS | 3 | (98.69) | Chris Dobey |
| Kevin Doets | (98.58) | 6 | VS | 1 | (92.13) | Gary Anderson |
Uitslagen Players Championship 11
| Finale | ||||||
| Beau Greaves | (96.49) | 8 | VS | 7 | (97.74) | Michael Smith |
| Halve finale | ||||||
| Beau Greaves | (105.56) | 7 | VS | 1 | (96.11) | Gary Anderson |
| Michael Smith | (88.57) | 7 | VS | 4 | (96.62) | Kevin Doets |
| Kwartfinale | ||||||
| Gary Anderson | (108.10) | 6 | VS | 3 | (105.57) | Wessel Nijman |
| Beau Greaves | (102.56) | 6 | VS | 5 | (105.96) | Rob Cross |
| Michael Smith | (85.75) | 6 | VS | 5 | (92.37) | Andrew Gilding |
| Kevin Doets | (93.51) | 6 | VS | 1 | (91.25) | William O'Connor |
Uitslagen Players Championship 10
| Finale | ||||||
| Wessel Nijman | (101.34) | 8 | VS | 2 | (83.98) | Scott Waites |
| Halve finale | ||||||
| Wessel Nijman | (108.46) | 7 | VS | 4 | (100.46) | Luke Woodhouse |
| Scott Waites | (96.21) | 7 | VS | 5 | (99.86) | Karel Sedlacek |
| Kwartfinale | ||||||
| Wessel Nijman | (109.71) | 6 | VS | 2 | (84.09) | Beau Greaves |
| Luke Woodhouse | (90.59) | 6 | VS | 4 | (94.33) | Joe Hunt |
| Karel Sedlacek | (88.94) | 6 | VS | 5 | (89.00) | Chris Dobey |
| Scott Waites | (96.99) | 6 | VS | 4 | (89.07) | Kevin Doets |
Uitslagen Players Championship 9
| Finale | ||||||
| Chris Dobey | 105.28 | 8 | VS | 4 | 102.91 | Justin Hood |
| Halve finale | ||||||
| Justin Hood | 92.13 | 7 | VS | 3 | 91.66 | Connor Scutt |
| Chris Dobey | 103.45 | 7 | VS | 1 | 84.82 | Andrew Gilding |
| Kwartfinale | ||||||
| Connor Scutt | 85.77 | 6 | VS | 4 | 84.3 | Tom Bissell |
| Justin Hood | 104.86 | 6 | VS | 0 | 82.25 | Tom Sykes |
| Andrew Gilding | 98.26 | 6 | VS | 3 | 91.43 | Beau Greaves |
| Chris Dobey | 94.9 | 6 | VS | 3 | 92.95 | Richard Veenstra |
Uitslagen Players Championship 8
| Finale | ||||||
| Wessel Nijman | (97.70) | 8 | VS | 4 | (98.98) | Joe Cullen |
| Halve finale | ||||||
| Wessel Nijman | (94.55) | 7 | VS | 6 | (91.20) | Kevin Doets |
| Joe Cullen | (96.21) | 7 | VS | 4 | (93.75) | Sebastian Bialecki |
| Kwartfinale | ||||||
| Wessel Nijman | (105.11) | 6 | VS | 4 | (103.68) | Dave Chisnall |
| Kevin Doets | (97.55) | 6 | VS | 5 | (97.06) | Chris Dobey |
| Joe Cullen | (95.75) | 6 | VS | 4 | (96.46) | Charlie Manby |
| Sebastian Bialecki | (96.47) | 6 | VS | 1 | (85.40) | Leon Weber |
Uitslagen Players Championship 7
| Finale | ||||||
| Ryan Searle | 95.65 | 8 | VS | 3 | 99 | Alan Soutar |
| Halve finale | ||||||
| Ryan Searle | 96.52 | 7 | VS | 3 | 95.6 | Gary Anderson |
| Alan Soutar | 94.19 | 7 | VS | 6 | 93.29 | Keane Barry |
| Kwartfinale | ||||||
| Ryan Searle | 99.41 | 6 | VS | 3 | 99.49 | Charlie Manby |
| Gary Anderson | 103.97 | 6 | VS | 2 | 93.84 | Chris Dobey |
| Keane Barry | 104.12 | 6 | VS | 3 | 96.24 | Jeffrey Sparidaans |
| Alan Soutar | 96.08 | 6 | VS | 1 | 77.77 | Peter Wright |
Uitslagen Players Championship 6
| Finale | ||||||
| Gerwyn Price | 95.59 | 8 | VS | 1 | 94.67 | Andrew Gilding |
| Halve Finales | ||||||
| Gerwyn Price | 104.47 | 7 | VS | 4 | 101.29 | Jonny Clayton |
| Andrew Gilding | 93.48 | 7 | VS | 6 | 87.18 | Thibault Tricole |
| Kwartfinale | ||||||
| Gerwyn Price | 108.59 | 6 | VS | 4 | 101.76 | Kevin Doets |
| Jonny Clayton | 102.27 | 6 | VS | 3 | 96.58 | Christian Kist |
| Andrew Gilding | 92.31 | 6 | VS | 5 | 99.29 | Ross Smith |
| Thibault Tricole | 91.99 | 6 | VS | 3 | 90.31 | David Sharp |
Uitslagen Players Championship 5
| Finale | ||||||
| Ross Smith | (104.24) | 8 | VS | 2 | (97.86) | Chris Dobey |
| Halve finale | ||||||
| Chris Dobey | (99.09) | 7 | VS | 4 | (95.60) | Joe Cullen |
| Ross Smith | (96.54) | 7 | VS | 4 | (94.05) | Karel Sedlacek |
| Kwartfinale | ||||||
| Chris Dobey | (92.97) | 6 | VS | 0 | (85.90) | Christian Kist |
| Joe Cullen | (89.77) | 6 | VS | 2 | (83.83) | Niels Zonneveld |
| Ross Smith | (97.42) | 6 | VS | 3 | (91.09) | Dave Chisnall |
| Karel Sedlacek | (95.21) | 6 | VS | 4 | (95.41) | Alan Soutar |
Uitslagen Players Championship 4
| Finale | ||||||
| Luke Humphries | 104.62 | 8 | VS | 6 | 92.87 | Wessel Nijman |
| Halve finale | ||||||
| Luke Humphries | 101.32 | 7 | VS | 4 | 100.52 | Gerwyn Price |
| Wessel Nijman | 88.35 | 7 | VS | 3 | 91.02 | Callan Rydz |
| Kwartfinale | ||||||
| Luke Humphries | 108.53 | 6 | VS | 2 | 92.71 | Niels Zonneveld |
| Gerwyn Price | 100.61 | 6 | VS | 4 | 92.21 | Sebastian Bialecki |
| Wessel Nijman | 91.13 | 6 | VS | 5 | 87.45 | Daryl Gurney |
| Callan Rydz | 88.22 | 6 | VS | 2 | 80.32 | Mike De Decker |
Uitslagen Players Championship 3
| Finale | ||||||
| Chris Dobey | (95.37) | 8 | VS | 1 | (84.92) | Stephen Bunting |
| Halve finale | ||||||
| Chris Dobey | (100.42) | 7 | VS | 2 | (88.09) | Tom Bissell |
| Stephen Bunting | (101.85) | 7 | VS | 6 | (95.39) | James Wade |
| Kwartfinale | ||||||
| Tom Bissell | (93.45) | 6 | VS | 4 | (89.05) | Jim Long |
| Chris Dobey | (94.32) | 6 | VS | 5 | (88.67) | Darryl Pilgrim |
| Stephen Bunting | (96.59) | 6 | VS | 3 | (92.20) | Jonny Clayton |
| James Wade | (92.79) | 6 | VS | 4 | (90.85) | Kevin Doets |
Uitslagen Players Championship 2
| Finale | ||||||
| Wessel Nijman | (102.78) | 8 | VS | 7 | (107.41) | Gerwyn Price |
| Halve finale | ||||||
| Gerwyn Price | (104.52) | 7 | VS | 4 | (97.55) | Krzysztof Ratajski |
| Wessel Nijman | (100.11) | 7 | VS | 2 | (99.73) | Ryan Searle |
| Kwartfinale | ||||||
| Gerwyn Price | (117.12) | 6 | VS | 0 | (99.63) | Michael van Gerwen |
| Krzysztof Ratajski | (101.45) | 6 | VS | 2 | (96.80) | Danny Noppert |
| Ryan Searle | (90.88) | 6 | VS | 1 | (86.50) | Dave Chisnall |
| Wessel Nijman | (106.03) | 6 | VS | 2 | (84.80) | Carl Sneyd |
Uitslagen Players Championship 1
| Finale | ||||||
| James Wade | (93.69) | 8 | VS | 6 | (95.26) | Nathan Aspinall |
| Halve finale | ||||||
| James Wade | (93.32) | 7 | VS | 6 | (96.90) | Michael van Gerwen |
| Nathan Aspinall | (96.15) | 7 | VS | 4 | (93.13) | Adam Gawlas |
| Kwartfinale | ||||||
| Michael van Gerwen | (95.30) | 6 | VS | 3 | (90.74) | Jack Tweddell |
| James Wade | (87.76) | 6 | VS | 5 | (95.31) | Joe Cullen |
| Nathan Aspinall | (96.86) | 6 | VS | 1 | (88.22) | Gabriel Clemens |
| Adam Gawlas | (95.98) | 6 | VS | 4 | (94.73) | Wessel Nijman |
Prijzengeld
Het totale prijzengeld per Players Championship-toernooi bedraagt £150.000. De winnaar strijkt £15.000 op, terwijl de verliezend finalist genoegen moet nemen met £10.000. De halvefinalisten ontvangen elk £6.500. Ook spelers die al in de eerste ronde worden uitgeschakeld, gaan niet met lege handen naar huis: zij verdienen £1.250.
| Ronde | Prijzengeld |
| Winnaar | £15,000 |
| Runner-up | £10,000 |
| Halvefinalisten | £6,500 |
| Kwartfinalisten | £4,000 |
| Laatste 16 | £3,000 |
| Laatste 32 | £2,000 |
| Laatste 64 | £1,250 |
| Totaal | £150,000 |
Kalender Players Championship
Er staan dit seizoen 34 Players Championship-toernooien op de kalender. De jaargang gaat van start op 9 en 10 februari 2025 in Hildesheim. Daarnaast zijn er opnieuw vaste haltes in Wigan, Leicester en Milton Keynes, locaties die al jarenlang een vertrouwd decor vormen op de ProTour. Later in het seizoen doet het Players Championship-circus ook Nederland aan, met een tweedaags bezoek aan Den Bosch.
| Nr. | Datum |
| 1 | Maandag 9 februari |
| 2 | Dinsdag 10 februari |
| 3 | Maandag 16 februari |
| 4 | Dinsdag 17 februari |
| 5 | Dinsdag 24 februari |
| 6 | Woensdag 25 februari |
| 7 | Maandag 30 maart |
| 8 | Dinsdag 31 maart |
| 9 | Maandag 13 april |
| 10 | Dinsdag 14 april |
| 11 | Maandag 27 april |
| 12 | Dinsdag 28 april |
| 13 | Maandag 4 mei |
| 14 | Dinsdag 5 mei |
| 15 | Dinsdag 12 mei |
| 16 | Woensdag 13 mei |
| 17 | Maandag 18 mei |
| 18 | Dinsdag 19 mei |
| 19 | Dinsdag 2 juni |
| 20 | Woensdag 3 juni |
| 21 | Dinsdag 16 juni |
| 22 | Woensdag 17 juni |
| 23 | Maandag 6 juli |
| 24 | Dinsdag 7 juli |
| 25 | Dinsdag 28 juli |
| 26 | Woensdag 29 juli |
| 27 | Dinsdag 25 augustus |
| 28 | Woensdag 26 augustus |
| 29 | Dinsdag 22 september |
| 30 | Woensdag 23 september |
| 31 | Woensdag 28 oktober |
| 32 | Donderdag 29 oktober |
| 33 | Woensdag 4 november |
| 34 | Donderdag 5 november |
Lees ook
Deelnemersveld Players Championship
Het deelnemersveld van een Players Championship-toernooi bestaat uit alle 128 Tour Card-houders, al staat het spelers vrij om bepaalde evenementen over te slaan.
Daarbij speelt ook de Challenge Tour een belangrijke rol. Via deze secundaire tour worden zogeheten 'top-ups' toegekend aan hooggeklasseerde spelers zonder Tour Card. Een goed voorbeeld is Beau Greaves, die dankzij haar hoge positie op de Challenge Tour het volledige seizoen 2025 mocht afwerken op de ProTour.
Daarnaast zorgt een sterke start van het jaar vaak voor extra speelkansen. Zodra de Premier League Darts van start gaat, kiezen de absolute toppers er regelmatig voor om Players Championship-toernooien te laten schieten, waardoor er extra plekken vrijkomen voor andere deelnemers.
| Nr. | Speler | Prijzengeld | Geplaatst via |
| 1 | Luke Littler | £2.770.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 2 | Luke Humphries | £1.172.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 3 | Gian van Veen | £912.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 4 | Michael van Gerwen | £912.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 5 | Jonny Clayton | £625.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 6 | Gary Anderson | £609.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 7 | Stephen Bunting | £593.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 8 | Ryan Searle | £568.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 9 | Josh Rock | £555.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 10 | Danny Noppert | £550.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 11 | James Wade | £544.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 12 | Gerwyn Price | £521.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 13 | Chris Dobey | £505.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 14 | Nathan Aspinall | £460.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 15 | Martin Schindler | £458.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 16 | Ross Smith | £447.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 17 | Damon Heta | £439.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 18 | Jermaine Wattimena | £423.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 19 | Mike De Decker | £413.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 20 | Rob Cross | £389.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 21 | Luke Woodhouse | £383.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 22 | Dave Chisnall | £362.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 23 | Daryl Gurney | £346.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 24 | Ryan Joyce | £345.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 25 | Dimitri Van den Bergh | £335.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 26 | Cameron Menzies | £325.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 27 | Ritchie Edhouse | £324.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 28 | Krzysztof Ratajski | £322.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 29 | Wessel Nijman | £320.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 30 | Dirk van Duijvenbode | £319.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 31 | Peter Wright | £311.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 32 | Michael Smith | £303.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 33 | Andrew Gilding | £300.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 34 | Ricardo Pietreczko | £293.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 35 | Joe Cullen | £275.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 36 | Raymond van Barneveld | £246.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 37 | Martin Lukeman | £226.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 38 | Kevin Doets | £219.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 39 | Callan Rydz | £189.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 40 | Ricky Evans | £188.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 41 | Brendan Dolan | £183.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 42 | Niels Zonneveld | £182.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 43 | William O'Connor | £182.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 44 | Scott Williams | £173.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 45 | Madars Razma | £162.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 46 | Mickey Mansell | £159.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 47 | Gabriel Clemens | £154.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 48 | James Hurrell | £147.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 49 | Connor Scutt | £144.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 50 | Justin Hood | £139.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 51 | Jeffrey de Graaf | £139.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 52 | Ian White | £134.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 53 | Alan Soutar | £131.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 54 | Niko Springer | £129.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 55 | Mensur Suljović | £127.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 56 | Ryan Meikle | £125.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 57 | Richard Veenstra | £117.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 58 | Keane Barry | £116.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 59 | Nick Kenny | £114.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 60 | Kim Huybrechts | £108.000 | Top 64 van de Order of Merit |
| 61 | Thibault Tricole | £106.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 62 | Lukas Wenig | £101.250 | Top 64 van de Order of Merit |
| 63 | Rob Owen | £95.500 | Top 64 van de Order of Merit |
| 64 | Mario Vandenbogaerde | £94.750 | Top 64 van de Order of Merit |
| 65 | Karel Sedláček | £83.000 | Q-School 2025 |
| 66 | Bradley Brooks | £78.750 | Q-School 2025 |
| 67 | Cam Crabtree | £73.000 | Q-School 2025 |
| 68 | Wesley Plaisier | £68.500 | Challenge Tour 2024 |
| 69 | Sebastian Białecki | £63.750 | Development Tour 2024 |
| 70 | Max Hopp | £58.250 | Q-School 2025 |
| 71 | Adam Lipscombe | £56.750 | Q-School 2025 |
| 72 | Dominik Grüllich | £44.250 | Q-School 2025 |
| 73 | Cor Dekker | £41.250 | Q-School 2025 |
| 74 | Maik Kuivenhoven | £26.000 | Q-School 2025 |
| 75 | Andy Boulton | £26.000 | Q-School 2025 |
| 76 | Tavis Dudeney | £24.500 | Q-School 2025 |
| 77 | Oskar Lukasiak | £24.500 | Q-School 2025 |
| 78 | Darryl Pilgrim | £24.250 | Q-School 2025 |
| 79 | Tom Bissell | £20.250 | Q-School 2025 |
| 80 | Christian Kist | £20.000 | Challenge Tour 2024 |
| 81 | Leon Weber | £19.750 | Q-School 2025 |
| 82 | Dennie Olde Kalter | £18.500 | Q-School 2025 |
| 83 | Jim Long | £17.250 | Q-School 2025 |
| 84 | Thomas Lovely | £17.250 | Q-School 2025 |
| 85 | Marvin van Velzen | £17.250 | Q-School 2025 |
| 86 | Viktor Tingström | £16.000 | Q-School 2025 |
| 87 | Adam Warner | £15.500 | Q-School 2025 |
| 88 | Greg Ritchie | £13.500 | Q-School 2025 |
| 89 | Adam Paxton | £11.750 | Q-School 2025 |
| 90 | Maximilian Czerwinski | £11.250 | Q-School 2025 |
| 91 | Tytus Kanik | £9.250 | Q-School 2025 |
| 92 | Stefaan Henderyck | £8.500 | Q-School 2025 |
| 93 | Rusty-Jake Rodriguez | £7.500 | Q-School 2025 |
| 94 | Pero Ljubić | £5.250 | Q-School 2025 |
| 95 | Kai Gotthardt | £5.000 | Q-School 2025 |
| 96 | Stefan Bellmont | £0 | Challenge Tour 2025 |
| 97 | Darius Labanauskas | £0 | Challenge Tour 2025 |
| 98 | Beau Greaves | £0 | Development Tour 2025 |
| 99 | Owen Bates | £0 | Development Tour 2025 |
| 100 | Rhys Griffin | £0 | Q-School 2026 |
| 101 | Adam Leek | £0 | Q-School 2026 |
| 102 | Arno Merk | £0 | Q-School 2026 |
| 103 | Filip Bereza | £0 | Q-School 2026 |
| 104 | Carl Sneyd | £0 | Q-School 2026 |
| 105 | Niall Culleton | £0 | Q-School 2026 |
| 106 | Jeffrey Sparidaans | £0 | Q-School 2026 |
| 107 | Cristo Reyes | £0 | Q-School 2026 |
| 108 | Shane McGuirk | £0 | Q-School 2026 |
| 109 | Tom Sykes | £0 | Q-School 2026 |
| 110 | Matthias Ehlers | £0 | Q-School 2026 |
| 111 | Yorick Hofkens | £0 | Q-School 2026 |
| 112 | Charlie Manby | £0 | Q-School 2026 |
| 113 | Samuel Price | £0 | Q-School 2026 |
| 114 | Sietse Lap | £0 | Q-School 2026 |
| 115 | Jeffrey de Zwaan | £0 | Q-School 2026 |
| 116 | Stephen Burton | £0 | Q-School 2026 |
| 117 | Mervyn King | £0 | Q-School 2026 |
| 118 | Tyler Thorpe | £0 | Q-School 2026 |
| 119 | Stephen Rosney | £0 | Q-School 2026 |
| 120 | David Sharp | £0 | Q-School 2026 |
| 121 | Jimmy van Schie | £0 | Q-School 2026 |
| 122 | Chris Landman | £0 | Q-School 2026 |
| 123 | Marvin Kraft | £0 | Q-School 2026 |
| 124 | Benjamin Pratnemer | £0 | Q-School 2026 |
| 125 | Adam Gawlas | £0 | Q-School 2026 |
| 126 | Jurjen van der Velde | £0 | Q-School 2026 |
| 127 | Alexander Merkx | £0 | Q-School 2026 |
| 128 | Pascal Rupprecht | £0 | Q-School 2026 |

Bram CoenenDartsjournalist
Bram Coenen is sinds 2018 redacteur bij Dartsnieuws.com, waar hij zich richt op nieuwsartikelen, wedstrijdverslagen en achtergrondstukken over het professionele darts. Binnen de redactie draagt hij bij aan de dagelijkse berichtgeving rond internationale PDC-toernooien en andere belangrijke ontwikkelingen binnen de sport.
Zijn journalistieke loopbaan begon in 2010, toen hij ging schrijven voor verschillende voetbalsites en algemene nieuwsplatforms. In de jaren daarna ontwikkelde hij brede ervaring in sportjournalistiek, met aandacht voor uiteenlopende disciplines zoals voetbal, basketbal, volleybal, tennis, snooker, golf en atletiek.
Binnen Dartsnieuws.com ligt zijn focus op verslaggeving rond grote dartsevenementen en ontwikkelingen op de professionele tour. Daarbij combineert hij actuele berichtgeving met context over spelers, toernooien en ontwikkelingen binnen de sport.
Zijn interesse in darts gaat terug tot 1995, toen hij voor het eerst het BDO World Darts Championship op de BBC volgde, het jaar waarin Raymond van Barneveld zijn eerste WK-finale speelde. Sindsdien volgt hij het internationale darts intensief en bezocht hij meerdere edities van zowel het PDC World Darts Championship als het BDO-wereldkampioenschap, evenals andere internationale dartsevenementen.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews en voortdurende monitoring van ontwikkelingen binnen het professionele darts.
Claps 0bezoekers 0
Net Binnen
Meest Gelezen
Laatste Reacties
- Misschien andere schoenen proberen?gamberetti08-11-2026
- Zoals Rodriguez dus... Die heeft het héle jaar letterlijk 2 wedstrijden gewonnen, naast 26x direct exit en op UK Open meteen eruit. En zo iemand staat dan op de 'winnaars-major'. Idioot.Flaphead07-11-2026
- Ik denk dat het niet heel bijzonder meer is dat Wright geen major haalt he...Flaphead07-11-2026
- Supergoed van Kuivenhoven! Die staat toch al een tijdje flink onder druk voor het behouden van zijn TC. Dan is plaatsing voor GS echt knap en heel welkom. Net aan de goede kant van de streep nu, maar er zal nog genoeg verschuiven daar. Noppert is dus de hoogstgerankte darter die er niet bij is... Tof voor Evans. En knap ook, van Reyes; qua vorm zou je het andersom verwachten. Als ie de kwartfinale haalt schiet ie de top 40 van de wereld in en plaatst ie zich alsnóg voor het WK. Zou toch wel een bak zijn haha. Hoe dan ook hopelijk wel goed voor zijn zelfvertrouwen in aanloop naar zijn WK-qualifiers.Flaphead07-11-2026
- Ik hou van dit soort verhalen. Mooie oprechte reactie (en gewoon 161 finishen) na de winst. Dan heb je aan Humphries ook wel een goede verliezer, wat een lange knuffel. Morris ziet er wel uit als een mannetje, ben heel benieuwd naar hem op het podium.Flaphead07-11-2026
- Hardleers he?Flaphead07-11-2026
- Ik vind het sneu voor hem. Zó op het randje. Ik heb laatste weken wel vaker teruggedacht aan zijn geweldig jaar vóórdat ie zijn TC haalde. Zonder TC won hij een PC en haalde bijna de top 64. Dan had ie 'gratis' een TC gekregen. Maar hij verkoos toen nog vaker WDF-toernooien. Had ie iets meer bij de PDC gegooid, had ie 2 jaar geleden wellicht wél die top 64 gehaald. En dan had ie ook niet weer op 0 hoeven beginnen. En zie waar het hem nu gebracht heeft... op dat vervelende randje. Overigens stelt artikel dat hij zijn TC al kwijt is, maar dat is (nog) niet zo: als hij het WK nog haalt via de qualifiers, kan hij er nog voor vechten.Flaphead07-11-2026
- Blijft toch een vorm van de dag spel....en een gelukje bij de loting.. die kwalificatie toernooien....Jrob107-11-2026
- Dat vertrouwen heeft hij zelf ook maar af en toe. In dit artikel voor een deel (schoenen...) wel, maar ook een deel (anderen gooien alles tegen mij...) weer niet...167-167-16707-11-2026
- Ben nu al bang dat hij straks in de studio komt uitleggen wat anderen verkeerd doen ...Mart15207-11-2026





