Steve West is deze week actief in de MODUS Super Series en trok de aandacht van Paul Nicholson met een bijzonder detail op zijn shirt, een subtiel maar krachtig eerbetoon aan
Robert Thornton en diens onlangs overleden vrouw Christine.
Christine Thornton overleed vorige maand. West, die al jarenlang een goede band heeft met Robert, wilde zijn steun betuigen door haar nagedachtenis levend te houden tijdens zijn wedstrijden.
"Ik dacht dat het een mooi gebaar zou zijn richting Robert, om te laten zien dat we nog steeds aan hem denken en hem steunen," aldus West. "Op mijn shirt zit een badge ter ondersteuning van onderzoek naar alvleesklierkanker, en ik draag ook een lichtblauwe armband ter ere van Christine."
West keek met gemengde gevoelens terug op zijn week tot nu toe. Hij speelde onder meer tegen Andreas Harrysson en stond oog in oog met oude bekenden zoals Kevin Painter. De Super Series voelt inmiddels bijna als zijn tweede thuis, maar hij geeft toe dat het lastig blijft om vriendschappen even uit te schakelen zodra de pijlen beginnen te vliegen.
"Ik hoop dat ik de week goed kan afmaken en een paar sterke partijen neerzet," vertelde West aan MODUS. "Als je het podium op stapt, moet je die vriendschappen even parkeren en je tegenstander zonder pardon aanpakken."