Raymond van Barneveld maakt zich zorgen om Michael van Gerwen: ''Normaal verliest hij dit soort wedstrijden niet''

PDC
zaterdag, 23 november 2024 om 13:30
raymond van barneveld 2

Raymond van Barneveld kende vrijdagavond een prima start op de Players Championship Finals in Minehead. Het Nederlandse dartsicoon zegevierde in de openingsronde met 6-2 tegen zijn landgenoot Chris Landman. Van Barneveld kwam hierbij tot een gemiddelde van 98 en een finishpercentage van 67 procent.

Niet alle grote namen in het Nederlandse darts deden het echter even goed. Michael van Gerwen bijvoorbeeld kreeg vrijdagavond opnieuw een teleurstellende vroege exit te verwerken, dit keer door toedoen van Ian White. In zijn persconferentie na de wedstrijd deelde Van Barneveld zijn bezorgdheid over de recente vorm van zijn Nederlandsr rivaal.

“Ik weet niet wat er aan de hand is. De laatste twee weken speel ik demonstraties tegen hem en hij was fantastisch, hij gooide alles. Misschien doet hij te veel demonstraties, ik weet het niet... Dat moet je aan Michael zelf vragen”, zegt Van Barneveld in gesprek met Online Darts. “Ik ben hier niet om over Michael te praten, ik ben hier om over mezelf te praten en het gaat goed met me. Maar het verrast me echt.”

Daarna ging het echter opnieuw over Van Gerwen, die op de Grand Slam of Darts in de poulefase werd uitgeschakeld. 'Mighty Mike' won daar zijn eerste wedstrijd tegen Noa-Lynn van Leuven (5-0), maar verloor vervolgens met 5-4 van Gary Anderson. Daarna streed hij tegen Ryan Joyce voor een plek in de knock-outfase, maar ook die wedstrijd ging verliezen. Volgens Van Barneveld is niet alleen het feit dat Van Gerwen verliest zorgwekkend, maar ook de manier waarop hij wordt verslagen en de spelers door wie de drievoudig wereldkampioen wordt verslagen.

“Normaal gesproken verliest hij deze wedstrijden niet tegen Ian White of Ryan Joyce, weet je, want, nou ja, om eerlijk te zijn, doet hij dat niet,” beoordeelt Van Barneveld. De 57-jarige Hagenaar concludeert dat er voor Van Gerwen nog werk aan de winkel is richting het WK Darts. ''Hier verliezen in de eerste ronde, het moet moeilijk voor hem zijn om het goed te doen op het WK.”

Claps 0bezoekers 0
4 Reacties
JeSuis 24 november 2024 om 15:37+ 232

Helemaal meeeens.... VdV, is GEEN hoogdraver, maar al met al: een gerespecteerd darter, MET een juiste denkwijze qua dartsport.......

MvD 24 november 2024 om 10:22+ 20

Meteen kappen met de samenwerking met beroepsverliezer vd Voort. Met die gast wordt het er niet beter op

Flaphead 24 november 2024 om 15:24+ 215

Onzin, VvdV is altijd eerlijk en heeft een frisse blik op iemand die vol in het circuit zit.

MvD 26 november 2024 om 20:25+ 20

Gebleken is dat hij er geen baat bij heeft. Van een loser valt niets te leren, zie Mikes prestaties sinds zijn theekransjes met vd Voort.

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties