Van Gerwen maakt binnen negen minuten korte metten met Wattimena; Ratajski laat Price ontsnappen

PDC
zondag, 24 maart 2019 om 13:50
Michael van Gerwen 1 GDO18

Michael van Gerwen heeft zich razendsnel geplaatst voor de laatste acht op de European Darts Open in Leverkusen. De 29-jarige Brabander was binnen negen minuten met 6-0 te sterk voor Jermaine Wattimena.

Wattimena wist zaterdagavond Glen Durrant uit te schakelen, maar een tweede overwinning zat er geen moment in. Enkel in de tweede en derde leg van de wedstrijd kreeg 'The Machine Gun' één pijltje op de dubbel. Die werden niet benut en Van Gerwen kwam op 3-0.
Een 100 finish en een 11-darter brachten de regerend wereldkampioen vervolgens op 5-0. Van Gerwen wist zijn landgenoot daarna met een 85 check-out voor de derde maal te breken en zette daarmee een 6-0 uitslag op het scorebord.
In de kwartfinale van de European Darts Open speelt Van Gerwen tegen Gerwyn Price. 'The Iceman' mazzelde toen Ratajski zes kansen onbenut liet om op 3-1 te komen. De Welshman maakte 2-2 en liep gelijk uit naar 4-2.
De Pool liet zijn opponent opnieuw ontsnappen in de negende leg. Nadat Ratajski terug was gekomen tot 4-4, miste 'The Polish Eagle' vier pijlen op de dubbels om op voorsprong te komen. Price kwam op 5-4 via dubbel 10 en pakte een leg later de zege door dubbel 6 te raken.
Klik hier voor meer informatie over de PDC European Tour, inclusief uitleg over de opzet en de verdeling van het prijzengeld.
Zondag 24 maart
Derde ronde
Middagsessie (vanaf 13:00 uur)
Michael van Gerwen (101.33) 6-0 (90.14) Jermaine Wattimena
Krzysztof Ratajski (87.15) 4-6 (89.26) Gerwyn Price
Mensur Suljovic v Joe Cullen
James Wade v Dave Chisnall
Justin Pipe v Darren Webster
Rob Cross v Jonny Clayton
Dimitri van den Bergh v Daryl Gurney
Peter Wright v Ross Smith
https://twitter.com/OfficialPDC/status/1109791039496306688
Claps 0bezoekers 0
loading

Net Binnen

Meest Gelezen

Loading