In navolging van Luke Humphries heeft ook Alan Soutar woensdag een negendarter gegooid tijdens Players Championship 6. Helaas voor 'Soots' leverde het hem niet de overwinning op.
Soutar gooide zijn perfecte leg in de eerste ronde van het zesde Players Championship-toernooi tegen Luke Littler. Via twee 180-scores en een 141 finish wierp hij de negendarter en kwam Soutar op een 5-4 voorsprong tegen 'The Nuke'.
Toch zou Littler de partij uiteindelijk nog winnen. Soutar werd in de tiende leg gebroken door Littler, die een 13-darter wierp. De jonge Engelsman won daarna de leg-decider met een 15-darter. De negendarter van Soutar is de vierde van het tweeluik in Leicester. Eerder wierpen Humphries, Gary Anderson en Littler zelf een perfecte leg.
NINE-DARTER!
— PDC Darts (@OfficialPDC) March 12, 2025
Alan Soutar hits the second nine-dart finish of the day at Players Championship 6 in a 6-5 loss to Luke Littler!
📺 https://t.co/YyBPPwoMK8
📋 https://t.co/cLdvHcFyiM pic.twitter.com/0HgfnDDaeh
Waarom deze titel beginnen met Luke Littler? Soutar gooit een negendarter, die verdient de meeste aandacht hier, maar ja, voor de clicks kun je maar beter je kop met Littler beginnen.
+1... overigens verbaas ik me ook over de weinige reacties van het lezersplebs op de superprestatie van Gian van de laatste twee dagen.