De beste darters ter wereld zijn woensdag en donderdag te bewonderen in Ahoy Rotterdam, waar twee speelrondes van de Premier League Darts op het programma staan.
Tijdens de eerste avond van het tweeluik gaat Michael van Gerwen het opnemen tegen Peter Wright, terwijl Raymond van Barneveld tegen Daryl Gurney gaat spelen. Een dag later, op 28 maart, staan de twee Nederlandse darters tegenover elkaar in de Premier League Darts.
Dimitri van den Bergh en Jeffrey de Zwaan maken in Rotterdam hun gastoptreden in de Premier League. Na de afmelding van Gary Anderson koos de PDC ervoor om
negen verschillende vervangers op te roepen. Van den Bergh treft James Wade, terwijl De Zwaan de degens gaat kruisen met Rob Cross.
Klik hier voor meer informatie over de Premier League Darts, waaronder de verdeling van het prijzengeld en het speelschema.
Achtste speelronde - Woensdag 27 maart
Rotterdam Ahoy
Gerwyn Price v Michael Smith
James Wade v Dimitri van den Bergh
Rob Cross v Mensur Suljovic
Peter Wright v Michael van Gerwen
Raymond van Barneveld v Daryl Gurney
Negende speelronde - Donderdag 28 maart
Rotterdam Ahoy (Judgement Night)
Daryl Gurney v Mensur Suljovic
Peter Wright v Gerwyn Price
Rob Cross v Jeffrey de Zwaan
Raymond van Barneveld v Michael van Gerwen
James Wade v Michael Smith
[caption id="attachment_33223" align="alignnone" width="350"]

Foto: Pieter Verbeek/PV-Darts[/caption]