Walk-on girls Daniella Allfree and Charlotte Wood gaan weer terugkeren op televisie. De World Seniors Darts Tour (WSDT) gaat bij hun televisietoernooien gebruik maken van de twee dames.
Daniella en Charlotte waren jarenlang de walk-on girls bij de grote toernooien van de PDC. In 2018 kwam daar plots een einde aan na gesprekken tussen de PDC en de grootste TV-rechtenhouders.
De twee walk-on dames bleven onderdeel van de sport door hun opwachting te maken op verschillende demonstratie-evenementen. In oktober staat het echte werk weer te wachten, want door de WSDT zijn zij geboekt voor de World Seniors Matchplay. Bij dat toernooi komen bekende namen als Robert Thornton, John Henderson, Martin Adams, Kevin Painter, Phil Taylor, John Part en Chris Mason in actie.
“We zijn zo blij dat we gevraagd zijn om WSDT te vertegenwoordigen in een ambassadeursrol”, zei Daniella. “Het is zo fijn om in welke hoedanigheid dan ook betrokken te zijn bij de sport, maar dit is echt een eer.''
Charlotte is ook blij dat zij weer als walk-on girl kan fungeren. “Daniella en ik kijken er echt naar uit om deel uit te maken van WSDT-evenementen, en vooral om de fans te ontmoeten en aan de zijde van de spelers te staan als ze oplopen. Het is een genoegen om deze rol te accepteren en we kijken ernaar uit om aan de slag te gaan in York.''
Jason Francis heeft bij monde van de World Seniors Darts Tour laten weten dat zij trots zijn om te kunnen samenwerken met de twee walk-on girls. “We zijn erg blij Daniella en Charlotte te mogen verwelkomen als WSDT-ambassadeurs. Ze brengen altijd glitter en glamour in de sport en dat zal in York niet anders zijn. De spelers zullen die extra glamour naast zich hebben wanneer ze hun wereldberoemde walk on doen en het zal nog meer prestige toevoegen aan wat een geweldig toernooi en evenement moet worden.''
Pieter Verbeek is sinds 2017 hoofdredacteur van Dartsnieuws.com en verantwoordelijk voor de redactionele koers, dagelijkse contentplanning en verslaggeving van internationale dartstoernooien. Sinds 2024 vormt hij samen met Mats Leering de hoofdredactie van Dartsnieuws.com, waar zij gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de redactionele aansturing, publicatiestandaarden en verslaggeving van grote internationale dartsevenementen.
Zijn betrokkenheid bij de dartswereld begon in 2013, toen hij tijdens een opdracht voor de School voor Journalistiek verslag deed van een live-evenement op de European Tour in Veldhoven. Sindsdien volgt hij het professionele darts intensief en bouwde hij ervaring op met interviews, wedstrijdverslaggeving en liveblogs van grote PDC-toernooien.
Binnen Dartsnieuws.com richt hij zich op verslaggeving rond belangrijke evenementen zoals het PDC World Darts Championship, de Premier League Darts, de World Matchplay en andere internationale PDC-toernooien, waarbij realtime wedstrijdverslaggeving wordt gecombineerd met analyse van prestaties, ontwikkelingen op de tour en historische context.
Naast zijn journalistieke werk was hij tussen 2022 en 2025 media-manager van het professionele dartsteam TOTO Dart Kings, waar hij verantwoordelijk was voor mediacommunicatie en publiciteit rond het team.
Door zijn werk in de dartswereld was hij aanwezig bij meerdere internationale evenementen, waaronder Premier League-avonden in Ahoy Rotterdam, verschillende edities van het PDC World Darts Championship en de US Darts Masters in Madison Square Garden in New York.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews met spelers en betrokkenen uit de dartswereld en voortdurende monitoring van de professionele dartscircuits.
WSDT 🤝 Daniella & Charlotte 🎯
WSDT is delighted to announce Daniella Allfree and Charlotte Wood as WSDT Ambassadors.
An integral part of the PDC Walk-On Girl era, Daniella and Charlotte have remained in the sport in various darting exhibitions and shows, and always bring the