"Hij loopt al tijden met een virus of infectie rond in zijn lijf" - Vincent van der Voort over het mindere presteren van Michael van Gerwen

PDC
woensdag, 19 maart 2025 om 9:00
michael van gerwen 4

Geen Michael van Gerwen gisteren op het achtste Players Championship van het jaar. Nadat hij een dag eerder meteen in de openingsronde verloor, koos de 35-jarige Nederlander ervoor om vervroegd terug naar Nederland af te reizen.

Van Gerwen bereikte begin dit jaar de finale van het WK Darts, die hij met 7-3 verloor van Luke Littler. Sindsdien loopt het echter bijzonder moeizaam voor 'Mighty Mike', die als beste prestatie een kwartfinale op Players Championship 5 kan voorleggen. "Hij loopt al tijden met een virus of infectie rond in zijn lijf. Die heeft hij al sinds zijn vakantie in Thailand begin januari en hij komt er maar niet bovenop. En dan zit hij ook al niet in zijn beste vorm", zegt Vincent van der Voort in de podcast 'Darts Draait Door'.

Na zijn snelle nederlaag op Players Championship 7 keerde hij de dag zelf nog terug naar Nederland. "Hij zat vanmorgen alweer bij de dokter", aldus Van der Voort. Podcasthost Damian Vlottes werpt vervolgens op dat het misschien beter is voor Van Gerwen om een tijdje rust te nemen. "Wanneer moet hij dat doen dan", vraagt Van der Voort zich af. "Hij zit niet in de positie om toernooien zomaar over te slaan."

Vincent van der Voort is al jarenlang de beste vriend van Michael van Gerwen
Vincent van der Voort is al jarenlang de beste vriend van Michael van Gerwen

Drukke kalender

Veel tijd om te rusten lijkt Van Gerwen inderdaad niet te hebben. Vandaag wordt hij alweer in Cardiff verwacht om zich aan te melden voor de zevende speeldag van de Premier League Darts. Van Gerwen neemt het daar donderdagavond in de kwartfinales op tegen Luke Humphries. Nadien volgt een toernooi van de European Tour. Bovendien heeft Van Gerwen nog wat werk voor de boeg om zich te plaatsen voor de Players Championship Finals, hij staat momenteel immers pas 70e op die ranglijst.

"De dokter had ook gezegd dat het heel onverstandig is om veel in een vliegtuig te zitten, want daar vliegen de bacteriën in het rond. Maar ja, hij moet wel", besluit Van der Voort.

Claps 0bezoekers 0
Plaats reactie

Net Binnen

Meest Gelezen

Laatste Reacties