PDC Home Tour

Vanaf 17 april organiseert de PDC de allereerste editie van de PDC Home Tour. Dit is een digitaal evenement voor alle Tour Card-houders.

Vanwege het coronavirus ligt PDC-circuit voorlopig stil en moest de bond een alternatief te bedenken om fans toch van een portie darts te voorzien. Na wat digitale testtoernooitjes werd de PDC Home Tour opgezet.

Hoe werkt het?

Het toernooi begint met een poulefase van 32 groepen van telkens vier spelers. Deze wordt in 32 opeenvolgende dagen afgewerkt. De 32 poulewinnaars gaan door naar de tweede fase van de competitie.

Na een korte pauze gaat de bond op dinsdag 26 mei weer verder. Ook dan zal er weer in poules gespeeld worden. Er worden acht groepen van vier spelers gevormd.

Vervolgens blijven er nog acht spelers over, die over twee poules worden verdeeld. De nummers één en twee van elke groep plaatsen zich voor de zogenoemde kampioenengroep. Op vrijdag 5 juni strijden de vier overgebleven spelers om de titel.

Spelers filmen hun wedstrijden met een webcam of een camera, waarvan de beelden worden doorgezet naar een stream. Op deze manier kunnen tegenstanders en fans controleren of de scores wel eerlijk worden doorgegeven.

Welke spelers doen er mee?

Alle 128 PDC Tour Card-houders hebben een uitnodiging gekregen om mee te doen aan de PDC Home Tour. Spelers krijgen per speelavond vijfhonderd Britse ponden als vergoeding voor hun deelname.

Aan deelname zijn wel eisen verbonden. Zo moeten spelers de Engelse taal beheersen, over een goede internetverbinding beschikken en moet het dartbord op een stille locatie hangen.

Die laatste twee criteria zorgden voor afmeldingen van onder meer Michael van Gerwen en Daryl Gurney. Van Gerwen kon geen stille ruimte garanderen, terwijl Gurney niet over een goede WiFi-verbinding beschikte.

Kan ik de wedstrijden live kijken?

Alle wedstrijden zijn gratis te zien via de streamingsdienst PDC TV. Hiervoor dient men wel een account aan te maken, maar hier zijn geen kosten aan verbonden. De uitzending begint dagelijks om 20:30 uur.

Daarnaast zijn alle tussenstanden te volgen via DartConnect. Via deze website zijn ook alle wedstrijdstatistieken terug te vinden.

Scroll verder naar beneden voor het overzicht met het speelschema en alle uitslagen.

Nieuwlaat: ‘PDC Home Tour moet volgend jaren terugkeren, maar dan groter en beter’

Door de coronacrisis kwam het bestuur van de PDC op het idee om een PDC Home Tour op te zetten. Zo

Bram Coenen dinsdag 30 juni 2020

Statistieken PDC Home Tour: Spelen darters daadwerkelijk beter thuis?

PDC-statisticus Christopher Kempf onderzocht of spelers tijdens de PDC Home Tour beter speelden als

Pieter Verbeek maandag 8 juni 2020

Klaasen na mislopen titel op PDC Home Tour: ‘Het was niet mijn avond’

Jelle Klaasen greep vrijdagavond naast de titel tijdens de finaleavond van de PDC Home Tour. The

Pieter Verbeek zondag 7 juni 2020

VIDEO: Bekijk de finaleavond van de PDC Home Tour terug

Gary Anderson, Jelle Klaasen, Nathan Aspinall en Jonny Clayton streden vrijdagavond om de

Pieter Verbeek zondag 7 juni 2020

VIDEO: Spectaculair duel tussen Anderson en Aspinall tijdens finaleavond PDC Home Tour

Nathan Aspinall en Gary Anderson speelden vrijdagavond tegen elkaar tijdens de finaleavond van de

Pieter Verbeek zaterdag 6 juni 2020

Speelschema en uitslagen PDC Home Tour

Vrijdag 17 april
Groep 1

Peter Wright (93.11) 5-4 (89.28) Peter Jacques
Jamie Lewis (95.09) 3-5 (96.23) Niels Zonneveld
Peter Jacques (94.67) 5-2 (90.70) Niels Zonneveld
Peter Wright (81.45) 1-5 (99.74) Jamie Lewis
Jamie Lewis (79.99) 5-4 (84.48) Peter Jacques
Niels Zonneveld (78.14) 1-5 (76.43) Peter Wright

Groep 1 GS W V Leg +/- Pt
Jamie Lewis 3 2 1 3 4
Peter Wright 3 2 1 1 4
Peter Jacques 3 1 2 1 2
Niels Zonneveld 3 1 2 -5 2

Zaterdag 18 april
Groep 2

Gerwyn Price (97.00) 5-2 (84.20) Rowby-John Rodriguez
Luke Woodhouse (89.46) 5-2 (80.30) Ted Evetts
Rowby-John Rodriguez (86.93) 3-5 (82.58) Ted Evetts
Gerwyn Price (95.05) 0-5 (113.86) Luke Woodhouse
Luke Woodhouse (90.56) 6-2 (89.60) Rowby-John Rodriguez
Ted Evetts (92.24) 2-5 (102.12) Gerwyn Price

Groep 2 GS W V Leg +/- Pt
Luke Woodhouse 3 3 0 11 6
Gerwyn Price 3 2 1 1 4
Ted Evetts 3 1 2 -4 2
Rowby-John Rodriguez 3 0 3 -8 0

Zondag 19 april
Groep 3

Dave Chisnall (102.76) 5-2 (95.91) Scott Waites
Jan Dekker (80.36) 4-5 (86.11) Jonathan Worsley
Scott Waites (96.84) 5-1 (83.56) Jonathan Worsley
Dave Chisnall (98.88) 5-0 (91.04) Jan Dekker
Jan Dekker (77.16) 1-5 (87.06) Scott Waites
Jonathan Worsley (74.25) 1-5 (74.65) Dave Chisnall

Groep 3 GS W V Leg +/- Pt
Dave Chisnall 3 3 0 12 6
Scott Waites 3 2 1 5 4
Jonathan Worsley 3 1 2 -7 2
Jan Dekker 3 0 3 -10 0

Maandag 20 april
Groep 4

Ross Smith (99.67) 5-1 (86.63) Lisa Ashton
Mickey Mansell (99.09) 4-5 (100.17) Geert Nentjes
Lisa Ashton (80.13) 3-5 (95.40) Geert Nentjes
Ross Smith (87.33) 3-5 (86.91) Mickey Mansell
Mickey Mansell (88.51) 3-5 (91.28) Lisa Ashton
Geert Nentjes (99.15) 5-3 (86.23) Ross Smith

Groep 4 GS W V Leg +/- Pt
Geert Nentjes 3 3 0 5 6
Ross Smith 3 1 3 0 2
Mickey Mansell 3 1 3 -1 2
Lisa Ashton 3 1 3 -4 2

Dinsdag 21 april
Groep 5

Luke Humphries (92.66) 3-5 (90.82) Nick Kenny
Devon Petersen (75.00) 1-5 (82.39) Joe Murnan
Nick Kenny (81.62) 5-2 (76.62) Joe Murnan
Luke Humphries (86.38) 5-4 (84.78) Devon Petersen
Devon Petersen (80.28) 3-5 (81.76) Nick Kenny
Joe Murnan (87.74) 3-5 (90.60) Luke Humphries

Groep 5 GS W V Leg +/- Pt
Nick Kenny 3 3 0 7 6
Luke Humphries 3 2 1 1 4
Joe Murnan 3 1 2 -1 2
Devon Petersen 3 0 3 -7 0

Woensdag 22 april
Groep 6

James Wade (93.94) 5-2 (87.03) Adrian Gray
Ryan Searle (96.49) 5-1 (95.97) Andy Boulton
Adrian Gray (90.84) 2-5 (100.92) Andy Boulton
James Wade (93.19) 3-5 (100.64) Ryan Searle
Ryan Searle (103.26) 5-2 (89.68) Adrian Gray
Andy Boulton (88.32) 5-0 (80.73) James Wade

Groep 6 GS W V Leg +/- Pt
Ryan Searle 3 3 0 9 6
Andy Boulton 3 2 1 4 4
James Wade 3 1 2 -4 2
Adrian Gray 3 0 3 -9 0

Donderdag 23 april
Groep 7

Gabriel Clemens (93.82) 5-3 (90.07) Ryan Meikle
Jelle Klaasen (85.36) 5-2 (85.05) Gavin Carlin
Ryan Meikle (86.97) 5-1 (86.85) Gavin Carlin
Gabriel Clemens (93.03) 5-3 (96.21) Jelle Klaasen
Jelle Klaasen (92.67) 4-5 (94.57) Ryan Meikle
Gavin Carlin (87.39) 4-5 (89.77) Gabriel Clemens

Groep 7 GS W V Leg +/- Pt
Jelle Klaasen 3 2 1 4 4
Ryan Meikle 3 2 1 3 4
Gabriel Clemens 3 1 2 -1 2
Gavin Carlin 3 1 2 -6 2

Vrijdag 24 april
Groep 8

Jonny Clayton (95.97) 5-2 (90.24) Adam Hunt
Richard North (90.76) 2-5 (94.29) David Pallett
Adam Hunt (85.38) 5-3 (81.00) David Pallett
Jonny Clayton (90.52) 5-3 (87.64) Richard North
Richard North (82.80) 1-5 (88.77) Adam Hunt
David Pallett (77.67) 2-5 (94.29) Jonny Clayton

Groep 8 GS W V Leg +/- Pt
Jonny Clayton 3 3 0 8 6
Adam Hunt 3 2 1 3 4
David Pallett 3 1 2 -2 2
Richard North 3 0 3 -9 0

Zaterdag 25 april
Groep 9

Michael Smith (98.38) 3-5 (97.71) Martijn Kleermaker
Harry Ward (84.93) 3-5 (83.29) Matt Clark
Martijn Kleermaker (81.13) 3-5 (83.65) Matt Clark
Michael Smith (98.03) 5-3 (82.94) Harry Ward
Harry Ward (87.45) 2-5 (95.11) Martijn Kleermaker
Matt Clark (87.66) 3-5 (96.15) Michael Smith

Groep 9 GS W V Leg +/- Pt
Martijn Kleermaker 3 2 1 3 4
Michael Smith 3 2 1 2 4
Matt Clark 3 2 1 2 4
Harry Ward 3 0 3 -7 0

Zondag 26 april
Groep 10

Nathan Aspinall (91.39) 5-2 (85.78) Steve Brown
Ryan Joyce (86.56) 5-2 (81.88) Simon Stevenson
Steve Brown (89.58) 5-1 (73.14) Simon Stevenson
Nathan Aspinall (98.45) 5-2 (90.27) Ryan Joyce
Ryan Joyce (85.67) 3-5 (86.44) Steve Brown
Simon Stevenson (65.88) 1-5 (85.56) Nathan Aspinall

Groep 10 GS W V Leg +/- Pt
Nathan Aspinall 3 3 0 10 6
Steve Brown 3 2 1 3 4
Ryan Joyce 3 1 2 -2 2
Simon Stevenson 3 0 3 -11 0

Maandag 27 april
Groep 11

Simon Whitlock (96.78) 3-5 (97.05) Mike van Duivenbode
Kirk Shepherd (100.45) 5-1 (82.95) Alan Tabern
Mike van Duivenbode (89.05) 2-5 (97.60) Alan Tabern
Simon Whitlock (89.89) 5-4 (90.04) Kirk Shepherd
Kirk Shepherd (93.48) 4-5 (96.75) Mike van Duivenbode
Alan Tabern (87.17) 5-4 (92.64) Simon Whitlock

Groep 11 GS W V Leg +/- Pt
Alan Tabern 3 2 1 0 4
Mike van Duivenbode 3 2 1 0 4
Kirk Shepherd 3 1 2 2 2
Simon Whitlock 3 1 2 -2 2

Dinsdag 28 april
Groep 12

Max Hopp (89.80) 3-5 (94.61) Mike De Decker
Keegan Brown (92.59) 3-5 (97.36) Conan Whitehead
Mike De Decker (87.53) 2-5 (87.58) Conan Whitehead
Max Hopp (81.9) 5-3 (81.3) Conan Whitehead
Max Hopp (90.3) 5-3 (86.0) Mike de Decker
Conan Whitehead (83.6) 2-5 (82.0) Max Hopp
Mike de Decker (89.3) 5-1 (77.6) Conan Whitehead

Groep 12 GS W V Leg +/- Pt
Max Hopp 4 3 1 5 6
Mike de Decker 4 2 2 1 4
Conan Whitehead 4 1 3 -6 2
*Keegan Brown 0 0 0 0 0

*Door internetproblemen moest Keegan Brown zijn competitie na één duel staken. Zijn gespeelde wedstrijd tegen Conan Whitehead werd ongeldig verklaard. De drie overgebleven spelers speelden vervolgens tweemaal tegen elkaar.

Woensdag 29 april
Groep 13

Steve Beaton (82.68) 5-1 (71.63) Callan Rydz
Matthew Edgar (90.72) 0-5 (101.55) Carl Wilkinson
Callan Rydz (88.32) 3-5 (96.12) Carl Wilkinson
Steve Beaton (88.13) 1-5 (92.37) Matthew Edgar
Matthew Edgar (87.95) 2-5 (94.71) Callan Rydz
Carl Wilkinson (88.37) 5-2 (87.88) Steve Beaton

Groep 13 GS W V Leg +/- Pt
Carl Wilkinson 3 3 1 10 6
Steve Beaton 3 1 3 -3 2
Callan Rydz 3 1 3 -3 2
Matthew Edgar 3 1 3 -4 2

Donderdag 30 april
Groep 14

Chris Dobey (93.71) 5-2 (89.51) Ciaran Teehan
Ron Meulenkamp (93.60) 5-4 (91.23) Kai Fan Leung
Ciaran Teehan (91.41) 5-1 (85.04) Kai Fan Leung
Chris Dobey (97.09) 5-1 (89.35) Ron Meulenkamp
Ron Meulenkamp (100.93) 5-1 (88.07) Ciaran Teehan
Kai Fan Leung (96.97) 5-4 (101.65) Chris Dobey

Groep 14 GS W V Leg +/- Pt
Chris Dobey 3 2 1 6 4
Ron Meulenkamp 3 2 1 1 4
Ciaran Teehan 3 1 2 -3 2
Kai Fan Leung 3 1 2 -4 2

Vrijdag 1 mei
Groep 15

Darren Webster (82.40) 5-4 (80.30) Bradley Brooks
Scott Baker (88.85) 5-4 (86.65) Andy Hamilton
Bradley Brooks (93.8) 3-5 (92.59) Andy Hamilton
Darren Webster (90.54) 5-2 (90.2) Scott Baker
Scott Baker (93.46) 1-5 (90.03) Bradley Brooks
Andy Hamilton (89.22) 3-5 (94.51) Darren Webster

Groep 15 GS W V Leg +/- Pt
Darren Webster 3 3 1 6 6
Bradley Brooks 3 2 3 1 2
Andy Hamilton 3 1 3 -1 2
Scott Baker 3 1 3 -6 2

Zaterdag 2 mei
Groep 16

Ricky Evans (90.40) 2-5 (90.57) Martin Atkins
Christian Bunse (85.29) 1-5 (94.80) Jeff Smith
Martin Atkins (89.53) 5-4 (91.40) Jeff Smith
Ricky Evans (92.26) 5-3 (75.77) Christian Bunse
Christian Bunse (88.69) 5-2 (94.40) Martin Atkins
Jeff Smith (85.85) 5-4 (91.01) Ricky Evans

Groep 16 GS W V Leg +/- Pt
Jeff Smith 3 2 1 4 4
Martin Atkins 3 2 1 1 4
Ricky Evans 3 1 2 -2 2
Christian Bunse 3 1 2 -3 2

Zondag 3 mei
Groep 17

John Henderson (87.46) 5-4 (80.58) Krzysztof Kciuk
Damon Heta (96.35) 5-0 (74.96) Gary Blades
Krzysztof Kciuk (80.19) 5-3 (79.54) Gary Blades
John Henderson (88.05) 3-5 (84.23) Damon Heta
Damon Heta (81.5) 3-5 (89.32) Krzysztof Kciuk
Gary Blades (77.61) 1-5 (87.5) John Henderson

Groep 17 GS W V Leg +/- Pt
Damon Heta 3 2 1 5 4
John Henderson 3 2 1 3 4
Krzysztof Kciuk 3 2 1 3 4
Gary Blades 3 0 3 -11 0

Maandag 4 mei
Groep 18

Stephen Bunting (100.72) 5-4 (91.14) Harald Leitinger
Kim Huybrechts (87.84) 5-2 (79.04) Nathan Derry
Harald Leitinger (91.65) 5-0 (81.52) Nathan Derry
Stephen Bunting (98.17) 5-1 (89.34) Kim Huybrechts
Kim Huybrechts (101.79) 5-1 (93.66) Harald Leitinger
Nathan Derry (70.21) 1-5 (91.36) Stephen Bunting

Groep 18 GS W V Leg +/- Pt
Stephen Bunting 3 3 0 9 6
Kim Huybrechts 3 2 1 3 4
Harald Leitinger 3 1 2 0 2
Nathan Derry 3 0 3 -12 0

Dinsdag 5 mei
Groep 19

Glen Durrant (101.79) 5-1 (85.93) Vincent van der Meer
Justin Pipe (91.05) 5-1 (87.50) Maik Kuivenhoven
Vincent van der Meer (82.29) 1-5 (87.84) Maik Kuivenhoven
Glen Durrant (98.22) 5-3 (96.23) Justin Pipe
Justin Pipe (85.18) 5-2 (76.91) Vincent van der Meer
Maik Kuivenhoven (96.13) 3-5 (100.13) Glen Durrant

Groep 19 GS W V Leg +/- Pt
Glen Durrant 3 3 0 8 6
Justin Pipe 3 2 1 5 4
Maik Kuivenhoven 3 1 2 -2 2
Vincent van der Meer 3 0 3 -11 0

Woensdag 6 mei
Groep 20

Joe Cullen (89.98) 5-4 (86.37) Ryan Murray
Jermaine Wattimena (91.97) 2-5 (95.18) John Michael
Ryan Murray (88.59) 5-3 (87.46) John Michael
Joe Cullen (89.52) 4-5 (86.61) Jermaine Wattimena
Jermaine Watimena (86.63) 1-5 (95.53) Ryan Murray
John Michael (89.78) 3-5 (96.88) Joe Cullen

Groep 20 GS W V Leg +/- Pt
Ryan Murray 3 2 1 5 4
Joe Cullen 3 2 1 2 4
John Michael 3 1 2 -1 2
Jermaine Wattimena 3 1 2 -6 2

Donderdag 7 mei
Groep 21

Rob Cross (79.3) 5-2 (77.4) William Borland
Dimitri van den Bergh (97.7) 5-1 (85.7) Karel Sedlacek
William Borland (82.5) 0-5 (93.9) Karel Sedlacek
Rob Cross (81.4) 5-4 (91.2) Dimitri van den Bergh
Dimitri van den Bergh (98.9) 3-5 (103.8) William Borland
Karel Sedlacek (85.0) 4-5 (85.2) Rob Cross

Groep 21 GS W V Leg +/- Pt
Rob Cross 3 3 0 5 6
Dimitri van den Bergh 3 1 2 1 2
Karel Sedlacek 3 1 2 0 2
William Borland 3 1 2 -6 2

Vrijdag 8 mei
Groep 22

Ian White (87.1) 3-5 (83.2) Jesus Noguera
Danny Noppert (91.5) 5-4 (93.0) James Wilson
Jesus Noguera (84.9) 5-2 (79.9) James Wilson
Ian White (81.2) 5-2 (79.8) Danny Noppert
Danny Noppert (83.4) 5-2 (78.3) Jesus Noguera
James Wilson (85.0) 5-4 (89.0) Ian White

Groep 22 GS W V Leg +/- Pt
Jesus Noguera 3 2 1 2 4
Danny Noppert 3 2 1 1 4
Ian White 3 1 2 0 2
James Wilson 3 1 2 -3 2

Zaterdag 9 mei
Groep 23

Kyle Anderson (80.2) 2-5 (83.0) Daniel Larsson
Martin Schindler (80.9) 1-5 (93.9) Dirk van Duijvenbode
Daniel Larsson (84.0) 5-2 (89.4) Dirk van Duijvenbode
Kyle Anderson (89.5) 5-0 (71.7) Martin Schindler
Martin Schindler (87.1) 0-5 (100.2) Daniel Larsson
Dirk van Duijvenbode (78.0) 3-5 (76.8) Kyle Anderson

Groep 23 GS W V Leg +/- Pt
Daniel Larsson 3 3 0 11 6
Dirk van Duijvenbode 3 1 2 1 2
Martin Schindler 3 1 2 -4 2
Kyle Anderson 3 1 2 -6 2

Zondag 10 mei
Groep 24

Krzysztof Ratajski (91.75) 5-3 (90.20) Toni Alcinas
Jamie Hughes (87.91) 5-2 (81.84) Darius Labanauskas
Krzysztof Ratajski (90.79) 2-5 (96.58) Jamie Hughes
Toni Alcinas (91.16) 0-5 (96.35) Darius Labanauskas
Jamie Hughes (91.17) 5-4 (87.81) Toni Alcinas
Darius Labanauskas (85.40) 3-5 (85.82) Krzysztof Ratajski

Groep 24 GS W V Leg +/- Pt
Jamie Hughes 3 3 0 7 6
Krzysztof Ratajski 3 2 1 1 4
Darius Labanauskas 3 1 2 0 2
Toni Alcinas 3 0 3 -8 0

Maandag 11 mei
Groep 25

Keegan Brown (89.10) 5-4 (92.44) Reece Robinson
Jose De Sousa (110.51) 5-0 (77.41) Robert Thornton
Reece Robinson (110.80) 5-2 (104.69) Robert Thornton
Keegan Brown (84.88) 0-5 (97.60) Jose De Sousa
Jose De Sousa (106.79) 5-1 (92.67) Reece Robinson
Robert Thornton (82.88) 2-5 (98.05) Keegan Brown

Groep 25 GS W V Leg +/- Pt
Jose de Sousa 3 3 0 14 6
Keegan Brown 3 2 1 -1 4
Reece Robinson 3 1 2 -2 2
Robert Thornton 3 0 3 -11 0

Dinsdag 12 mei
Groep 26

Conan Whitehead (82.89) 0-5 (91.65) Steve Brown
Mike De Decker (97.33) 3-5 (102.00) Martin Atkins
Steve Brown (93.78) 5-2 (94.60) Martin Atkins
Conan Whitehead (77.00) 1-5 (87.09) Mike De Decker
Mike De Decker (93.84) 5-2 (84.42) Steve Brown
Martin Atkins (90.79) 5-4 (85.91) Conan Whitehead

Groep 26 GS W V Leg +/- Pt
Mike de Decker 3 2 1 5 4
Steve Brown 3 2 1 5 4
Martin Atkins 3 2 1 0 4
Conan Whitehead 3 0 3 -10 0

Woensdag 13 mei
Groep 27

Steve Beaton (92.50) 3-5 (97.41) Scott Waites
Ross Smith (99.71) 5-1 (89.23) Ron Meulenkamp
Scott Waites (90.54) 5-0 (93.28) Ron Meulenkamp
Steve Beaton (86.67) 4-5 (91.98) Ross Smith
Ross Smith (98.97) 2-5 (98.61) Scott Waites
Ron Meulenkamp (91.08) 5-4 (92.18) Steve Beaton

Groep 27 GS W V Leg +/- Pt
Scott Waites 3 3 0 10 6
Ross Smith 3 2 1 2 4
Ron Meulenkamp 3 1 2 -8 2
Steve Beaton 3 0 3 -4 0

Donderdag 14 mei
Groep 28

Michael Smith (97.6) 5-0 (93.44) Mike van Duivenbode
Luke Humphries (100.88) 5-4 (98.02) Andy Boulton
Mike van Duivenbode (97.14) 4-5 (103.49) Andy Boulton
Michael Smith (97.09) 2-5 (108.55) Luke Humphries
Luke Humphries (97.85) 5-3 (98.25) Mike van Duivenbode
Andy Boulton (88.98) 2-5 (88.46) Michael Smith

Groep 28 GS W V Leg +/- Pt
Luke Humphries 3 3 0 6 6
Michael Smith 3 2 1 5 4
Andy Boulton 3 1 2 -3 2
Mike van Duivenbode 3 0 3 -8 0

Vrijdag 15 mei
Groep 29

Danny Noppert (90.76) 5-2 (85.08) Ryan Meikle
John Henderson (93.95) 4-5 (91.2) Cristo Reyes
Ryan Meikle (82.5) 4-5 (95.24) Cristo Reyes
Danny Noppert (96.97) 4-5 (101.58) John Henderson
John Henderson (104.38) 5-0 (99.86) Ryan Meikle
Cristo Reyes (99.41) 5-2 (91.83) Danny Noppert

Groep 29 GS W V Leg +/- Pt
Cristo Reyes 3 3 0 5 6
John Henderson 3 2 1 5 4
Danny Noppert 3 1 2 -1 2
Ryan Meikle 3 0 3 -9 0

Zaterdag 16 mei
Groep 30

Gary Anderson (89.69) 5-1 (91.03) Dirk van Duijvenbode
Dimitri van den Bergh (88.16) 2-5 (96.70) Kim Huybrechts
Dirk van Duijvenbode (92.14) 3-5 (90.10) Kim Huybrechts
Gary Anderson (92.66) 5-1 (83.72) Dimitri van den Bergh
Dimitri van den Bergh (97.60) 5-0 (86.58) Dirk van Duijvenbode
Kim Huybrechts (87.23) 2-5 (92.92) Gary Anderson

Groep 30 GS W V Leg +/- Pt
Gary Anderson 3 3 0 11 6
Kim Huybrechts 3 2 1 2 4
Dimitri van den Bergh 3 1 2 -2 2
Dirk van Duijvenbode 3 0 3 -11 0

Zondag 17 mei
Groep 31

Gerwyn Price (97.40) 5-3 (84.57) Bradley Brooks
Joe Cullen (106.17) 5-2 (96.65) Keegan Brown
Bradley Brooks (84.75) 1-5 (101.31) Keegan Brown
Gerwyn Price (103.28) 3-5 (107.64) Joe Cullen
Joe Cullen (105.85) 5-0 (81.09) Bradley Brooks
Keegan Brown (92.91) 5-4 (86.31) Gerwyn Price

Groep 31 GS W V Leg +/- Pt
Joe Cullen 3 3 0 10 6
Keegan Brown 3 2 1 2 4
Gerwyn Price 3 1 2 -1 2
Bradley Brooks 3 0 3 -11 0

Maandag 18 mei
Groep 32

Peter Wright (101.27) 5-2 (88.7) Adam Hunt
Krzysztof Ratajski (95.13) 5-0 (89.42) Justin Pipe
Adam Hunt (95.36) 5-3 (94.97) Justin Pipe
Peter Wright (97.22) 5-4 (99.87) Krzysztof Ratajski
Krzysztof Ratajski (97.19) 4-5 (95.04) Adam Hunt
Justin Pipe (91.09) 5-4 (90.81) Peter Wright

Groep 32 GS W V Leg +/- Pt
Peter Wright 3 2 1 3 4
Adam Hunt 3 2 1 0 4
Krzysztof Ratajski 3 1 2 3 2
Justin Pipe 3 1 2 -6 2

Laatste 32

Dinsdag 26 mei
Groep 1

Peter Wright (88.21) 6-2 (87.72) Ryan Murray
Cristo Reyes (92.96) 6-5 (91.28) Jelle Klaasen
Ryan Murray (76.34) 4-6 (81.99) Jelle Klaasen
Peter Wright (83.06) 6-5 (89.35) Cristo Reyes
Cristo Reyes (92.18) 6-3 (81.9) Ryan Murray
Jelle Klaasen (90.39) 6-1 (80.71) Peter Wright

Groep 1 GS W V Leg +/- Pt
Jelle Klaasen 3 2 1 6 4
Cristo Reyes 3 2 1 3 4
Peter Wright 3 2 1 0 4
Ryan Murray 3 0 3 -9 0

Woensdag 27 mei
Groep 2

Stephen Bunting (101.28) 6-5 (90.48) Mike De Decker
Glen Durrant (104.2) 6-3 (97.88) Alan Tabern
Mike De Decker (98.53) 6-5 (95.8) Alan Tabern
Stephen Bunting (101.05) 6-3 (98.46) Glen Durrant
Glen Durrant (93.38) 4-6 (92.90) Mike De Decker
Alan Tabern (94.30) 6-2 (89.00) Stephen Bunting

Groep 2 GS W V Leg +/- Pt
Mike de Decker 3 2 1 2 4
Stephen Bunting 3 2 1 0 4
Alan Tabern 3 1 2 0 2
Glen Durrant 3 1 2 -2 2

Donderdag 28 mei
Groep 3

Gary Anderson (87.26) 6-2 (83.73) Nick Kenny
Luke Humphries (100.73) 6-2 (93.13) Jamie Lewis
Nick Kenny (87.32) 4-6 (91.41) Jamie Lewis
Gary Anderson (110.12) 6-1 (101.97) Luke Humphries
Luke Humphries (94.6) 6-1 (91.84) Nick Kenny
Jamie Lewis (86.16) 3-6 (98.65) Gary Anderson

Groep 3 GS W V Leg +/- Pt
Gary Anderson 3 3 0 12 6
Luke Humphries 3 2 1 4 4
Jamie Lewis 3 1 2 -5 2
Nick Kenny 3 0 3 -11 0

Vrijdag 29 mei
Groep 4

Dave Chisnall (94.76) 5-6 (94.52) Damon Heta
Darren Webster (93.38) 5-6 (89.77) Geert Nentjes
Damon Heta (94.53) 5-6 (85.34) Geert Nentjes
Dave Chisnall (94.99) 6-2 (94.99) Darren Webster
Darren Webster (90.41) 6-2 (79.79) Damon Heta
Geert Nentjes (88.75) 3-6 (92.64) Dave Chisnall

Groep 4 GS W V Leg +/- Pt
Dave Chisnall 3 2 1 6 4
Geert Nentjes 3 2 1 -1 4
Darren Webster 3 1 2 -1 2
Damon Heta 3 1 2 -4 2

Zaterdag 30 mei
Groep 5

Rob Cross (91.49) 6-3 (92.26) Daniel Larsson
Ryan Searle (98.79) 6-4 (88.93) Luke Woodhouse
Daniel Larsson (85.18) 6-5 (85.19) Luke Woodhouse
Rob Cross (93.84) 6-4 (88.79) Ryan Searle
Ryan Searle (88.86) 6-4 (86.3) Daniel Larsson
Luke Woodhouse (81.3) 6-5 (69.9) Rob Cross

Groep 5 GS W V Leg +/- Pt
Rob Cross 3 2 1 4 4
Ryan Searle 3 2 1 2 4
Luke Woodhouse 3 1 2 -2 2
Daniel Larsson 3 1 2 -4 2

Zondag 31 mei
Groep 6

Joe Cullen (94.57) 6-3 (93.09) Martijn Kleermaker
Chris Dobey (94.46) 1-6 (100.09) Jeff Smith
Martijn Kleermaker (89.69) 5-6 (97.24) Jeff Smith
Joe Cullen (96.85) 6-5 (93.5) Chris Dobey
Chris Dobey (97.44) 6-3 (93.77) Martijn Kleermaker
Jeff Smith (94.51) 4-6 (92.36) Joe Cullen

Groep 6 GS W V Leg +/- Pt
Joe Cullen 3 3 0 6 6
Jeff Smith 3 2 1 4 4
Chris Dobey 3 1 2 -3 2
Martijn Kleermaker 3 0 3 -7 0

Maandag 1 juni
Groep 7

Nathan Aspinall (91.24) 6-4 (94.53) Jesús Noguera
Jamie Hughes (92.76) 1-6 (103.45) Jose De Sousa
Jesús Noguera (85.17) 4-6 (95.8) Jose De Sousa
Nathan Aspinall (87.39) 6-2 (84.81) Jamie Hughes
Jamie Hughes (91.04) 6-4 (92.40) Jesús Noguera
Jose De Sousa (90.66) 4-6 (89.69) Nathan Aspinall

Groep 7 GS W V Leg +/- Pt
Nathan Aspinall 3 3 0 8 6
Jose de Sousa 3 2 1 5 4
Jamie Hughes 3 1 2 -7 2
Jesús Noguera 3 0 3 -6 0

Dinsdag 2 juni
Groep 8

Jonny Clayton (103.86) 6-3 (99.55) Scott Waites
Max Hopp (83.9) 6-3 (84.81) Carl Wilkinson
Scott Waites (86.71) 6-0 (73.41) Carl Wilkinson
Jonny Clayton (101.95) 6-3 (93.78) Max Hopp
Max Hopp (81.72) 1-6 (89.00) Scott Waites
Carl Wilkinson (79.91) 2-6 (91.91) Jonny Clayton

Groep 8 GS W V Leg +/- Pt
Jonny Clayton 3 3 0 10 6
Scott Waites 3 2 1 8 4
Max Hopp 3 1 2 -5 2
Carl Wilkinson 3 0 3 -13 0

Halve finales

Woensdag 3 juni
Groep 1

Gary Anderson (93.43) 6-5 (92.91) Mike De Decker
Dave Chisnall (86.4) 2-6 (86.47) Jelle Klaasen
Mike De Decker (80.05) 3-6 (88.48) Jelle Klaasen
Gary Anderson (98.14) 6-3 (89.31) Dave Chisnall
Dave Chisnall (93.29) 6-5 (87.84) Mike De Decker
Jelle Klaasen (87.71) 2-6 (92.76) Gary Anderson

Groep 1 GS W V Leg +/- Pt
Gary Anderson 3 3 0 8 6
Jelle Klaasen 3 2 1 3 4
Dave Chisnall 3 1 2 -6 2
Mike de Decker 3 0 3 -5 0

Donderdag 4 juni
Groep 2

Rob Cross (91.55) 4-6 (99.33) Joe Cullen
Nathan Aspinall (106.7) 6-5 (100.24) Jonny Clayton
Joe Cullen (89.68) 5-6 (90.5) Jonny Clayton
Rob Cross (107.53) 6-5 (104.82) Nathan Aspinall
Nathan Aspinall (97.3) 6-5 (92.54) Joe Cullen
Jonny Clayton (97.01) 6-1 (92.75) Rob Cross

Groep 2 GS W V Leg +/- Pt
Jonny Clayton 3 2 0 5 4
Nathan Aspinall 3 2 1 1 4
Joe Cullen 3 1 2 0 2
Rob Cross 3 1 3 -6 2