Aspinall wil zich herpakken na moeilijk 2020: 'Eind vorig jaar was ik de liefde voor de sport wat verloren'
PDC
Nathan Aspinall heeft er een teleurstellend 2020 opzitten. 'The Asp' ging er op de majors vaak in een vroeg stadium uit.
Aspinall bereikte wel de finale van de Premier League, maar wist op de andere majors weinig indruk te maken. "Voor de lockdown voelde ik me nochtans bijzonder goed, ik was toen zeker één van de beste spelers ter wereld. Nadien werd het echter veel moeilijker, we zaten vaak opgesloten op onze hotelkamer en toernooien werden gespeeld zonder toeschouwers. Ik raakte het plezier in de sport wat kwijt. Uiteraard was het fantastisch dat de PDC er toch in slaagde om de toernooien te laten doorgaan maar het gevoel zat niet goed", aldus Aspinall in een videogesprek met de PDC.
Ook de Masters worden eind deze maand achter gesloten deuren gespeeld maar Aspinall heeft toch hernieuwde motivatie gevonden. "Dat is mede te danken aan het feit dat ik met nieuw materiaal ga spelen. Eind vorig jaar sukkelde ik ook wat met mijn rug maar dat probleem is ondertussen verholpen. Ik wil dit jaar een nieuwe start nemen en meteen goed beginnen op de Masters. Ik zie nog niet meteen een einde komen aan de pandemie dus ik zal me er toch moeten bij neerleggen en er voorlopig het beste van maken."
Lees ook

Bram CoenenDartsjournalist
Bram Coenen is sinds 2018 redacteur bij Dartsnieuws.com, waar hij zich richt op nieuwsartikelen, wedstrijdverslagen en achtergrondstukken over het professionele darts. Binnen de redactie draagt hij bij aan de dagelijkse berichtgeving rond internationale PDC-toernooien en andere belangrijke ontwikkelingen binnen de sport.
Zijn journalistieke loopbaan begon in 2010, toen hij ging schrijven voor verschillende voetbalsites en algemene nieuwsplatforms. In de jaren daarna ontwikkelde hij brede ervaring in sportjournalistiek, met aandacht voor uiteenlopende disciplines zoals voetbal, basketbal, volleybal, tennis, snooker, golf en atletiek.
Binnen Dartsnieuws.com ligt zijn focus op verslaggeving rond grote dartsevenementen en ontwikkelingen op de professionele tour. Daarbij combineert hij actuele berichtgeving met context over spelers, toernooien en ontwikkelingen binnen de sport.
Zijn interesse in darts gaat terug tot 1995, toen hij voor het eerst het BDO World Darts Championship op de BBC volgde, het jaar waarin Raymond van Barneveld zijn eerste WK-finale speelde. Sindsdien volgt hij het internationale darts intensief en bezocht hij meerdere edities van zowel het PDC World Darts Championship als het BDO-wereldkampioenschap, evenals andere internationale dartsevenementen.
Zijn verslaggeving is gebaseerd op officiële toernooi-informatie, interviews en voortdurende monitoring van ontwikkelingen binnen het professionele darts.
Claps 1bezoekers 1
Net Binnen
Meest Gelezen
Laatste Reacties
- Inderdaad... BramBramBram.... hoe krijg je het verzonnen over overgetypt.... (Ik was bij de kop met de uiteenzetting van doelen voor 2026 al afgehaakt ) 🙃gamberetti02-11-2026
- - maar brak echt door met zijn zege op de Winmau Masters. Daarmee maakte hij een flinke sprong op de ranglijst. - De Masters was toen toch helemaal niet gerankt?Cockeledokes02-11-2026
- 2 november ....mooie tijd.. ik ga ook maar eens mijn doelen voor 2026 uiteenzettengamberetti02-11-2026
- Niet op reageren. Palco wil gewoon niet dat MvG meedoet. Is zijn grootste hater op dit forum lol.
Smith36001-11-2026 - Edgar: "Er is momenteel een groot publiek dat Mitchell Lawrie tegen Luke Littler wil zien spelen. ... Dat we die confrontatie niet hebben gekregen, vond ik een van de teleurstellingen van de avond." Bij een "wedstrijd" over één leg kun je toch niet van een confrontatie spreken...Het is er wel één, maar wel een nietszeggende...167-167-16701-11-2026
- Allemaal pure jaloezie, zal haar wat verrotten met dat geld op haar bankrekening. Toekomst van haar en kids is veiliggesteld.
Dartbuikjexxxl01-11-2026 - Waarom trek je het in het belachelijke? Van Gerwen is 37 jaar en nog prof en dan kom jij met Zoetemelk en Jos Verstappen aan. En dan vergeet je nog dat de PL een INVITATIEtoernooi is, waar enorm veel geld in omgaat en waar nog steeds veel mensen voor Van Gerwen een kaartje kopen.167-167-16701-11-2026
- Leuk om iets over een Nederlander te lezen en dat was natuurlijke een knappe prestatie in Maastricht. Gratis tip van TinyShrimp.... laat dit vaker terugkomen....gamberetti01-11-2026
- Te veel tekst om doorheen te scrollen, laat staan te lezen.gamberetti01-11-2026
- Nee klopt. Maar als je opschrijft voor Lowe snapt hij het wel😅Palco01-11-2026






